Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy elítélik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elítélik a lányokat, ha sok fiúval voltak? Ti elítélitek őket ezért?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok. Sokan abba a hibába esnek, hogy "éljük az életet, azt csináljuk ami nekem jó", majd mikor megállapodna, nem fog találni embert a kiélt élete miatt. Csokiból is megárt a sok ha degeszre eszed magad vele állandóan, meg fogsz undorodni tőle.
2019. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Komplexusok egész sora, és birtoklásmánia az ok. Ha a nő túl szabad, az ijesztő a férfiaknak, mert akkor nem lehet annyira kontrollálni.

Ez mentalitás manapság, az internet korában jön elő leginkább, amikor a nőnek már szexelnie sem kell ahhoz hogy a férfiak húzzák a szájukat. Elég az, ha pl fennvannak facebookon, és sok likeot kapnak a képeikre. Hiszen ha egy nő tudja, hogy vannak opciói férfiak terén, akkor nem fogja beerni az első jött-menttel, sőt, ha össze is jönnek, a férfi nem biztos hogy meg tudja tartani.

2019. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

ma 12:22


Nem akarlak elkeseríteni, de az internet kora óta divat egyáltalán, hogy elfogadják néhányan az olyan nőket, akik fűvel fával lefekszenek.

Miért akarna ilyen férfivel vagy nővel bárki komoly kapcsolatot? Ennek semmi köze semmilyen komplexushoz, sokkal inkább ahhoz, hogy a bizalom -10-ről indul.

2019. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélek el senkit. Össze is jövök az ilyen nőkkel 2-3 hónapra. Tovább nem, mert vagy tovább lép, vagy megcsal.
2019. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha sok faszija volt, de nem feküdt le mindegyikkel, akkor kit érdekel? De ha mondjuk 21 éves korára már megdöngették vagy kilencen, akkor az elgondolkodtató.
2019. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjon bárki bármit, engem akkor is zavar ha a nőnek jóval több partnere volt már korábban mint nekem. Nem tehetek róla, nem döntés kérdése, egyszerűen zavar és visszataszítónak tartom. A fiatalabb lányok körében szoktam keresgélni, 18-22 év között, a 4-5-nél több már zavar. 24F
2019. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!