Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiak! Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Ha egy nő csinos, szép az arca, jól öltözködik, a személyisége is jó, de van rajta 5-10 kiló felesleg (arányosan oszlik el), attól még megtetszhet nektek, adtok neki esélyt, vonzónak találjátok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem csak az 50-55kg-os lányok lehetnek szépek. Sőt valakinek még jobban ne is jönnek mint a vékonyak. Nehogy 5-10 kiló miatt elkeseredj. :)
2019. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jár hetente fodraszhoz körmöshöz,illetve nem fujkalja a füstöt a levegöbe(cigizik) és nem költ még 200ezret ruhakra akkor jöhet
2019. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a vékony lányok tetszenek.
2019. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen: [link] latinosan gömbölyded, akkor simán!
2019. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zsánerem az ilyen. 👍

31F

2019. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4 es a minimalis derek photoshop, (konyokenel latszik, h belenyultak )labhosszito holdjaro cipo es elonyos fotozasi szog nelkul is tetszene az ilyen felepitesu lany?

Normalisabb szogbol a linkelt modell kb ilyen:



[link]

2019. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az később jól elhízik.
2019. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Itt van ruha nélkül: [link]

2019. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Ha passzol minden amit én szeretnék egy nőben, akkor az a kis felesleg nem számít. Rajtam is van, pedig fogytam 20 kilót mert nem szerettem magam dagin, de ha azt mondom magamnak hogy "engem nem fog szeretni senki így sem" akkor az lesz a valóság ráadásul az önbizalmamnak se tesz jót. Az emberi szeretet,vonzódás sokkal mélyebb,több mint a külsőség. Van aki ezt megérti van aki nem.
2019. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!