Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is feltűnt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy a való életben tök jellegtelen, sokszor ronda/alacsony/sima melós pasinak is van valamilyen barátnője, miközben itt a gyk-n minden csaj azt állítja, hogy csak jóképű, diplomás, dumás, magas pasiként van jogod a társkeresésre?

Figyelt kérdés
Egy 31 éves férfi feltett itt nemrég egy kérdést, hogy miért nem talált magának eddig párt, miközben diplomás, anyja szerint helyes, kedves és okos. Erre megbombázták olyan válaszokkal, hogy csak anyád szerint nézel ki jól, meg azt írd le miben vagy kiemelkedő és utána beszélhetünk erről stb. Nem szó szerint idéztem, de a lényeg, hogy már sok kérdésnél is megfigyeltem, hogy nem elég átlagosnak lenned. 180 vagy, jó de én igazából a 185 felettieket imádom igazán. Diplomás vagy, oké, de nem képzed magad rendesen és 30 éves korodra már lehetne saját lakásod. Helyes vagy, oké, de nekem a Ryan Gosling kaliberű sármos pasik az eseteim, sportos vagy oké, de még felszedhetnél vagy 20 kiló izmot stb. és még sorolhatnám napestig a kifogásokat. Eközben az utcán meg villanyszerelő, hegesztő, raktáros pasikat (akik sokszor átlag alattiak) látok együtt barátnővel (az hogy hogy néz ki most nem lényeg). Most én élek rossz helyen (Debrecen) és Budapesten minden csajnak egy 2 méteres, izmos, amatőr vízilabdás, menedzser/mérnök, Calvin Klein modell arcú, humorzsák, nagydumás, de egyben érzéki családapa kaliberű pasi a párja, aki 30 éves korára a magyar diplomás fizetésből vett egy fővárosi lakást és autót illetve beszél perfekt 2 idegen nyelven valamint privát könyvára van (vagyis baromi művelt értelmiségi), de szabadidejében ejtőernyőzik/motorozik (vagyis izgalmas és menő is egyben) és bármikor bevállal 2 gyermeket.
2019. szept. 21. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Persze jó kérdés, hogy ez pontosan mit is jelent. Vajon akivel vannak azt szeretik is, vagy ő a "jobb híján", mert nincs jobb? Vagy mert a férfi egy olyan lúzer, mint Leonard a Big Bang Theory-ból aki kb. mindenben alárendelődik és ideális szolga?

2019. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%
Pont ma láttam a két lépcsőházzal odébb éldegélő, kb. 50 kilós nyeszlett, alkesz, anyámasszonykatonája faszit, susogós mackóban. Nem vicc, a zokni-szandál duó is befigyelt. Teljesen átlagos, mondhatni csinos barátnője van. Szerintem minimum 22 centis farka van, mert amúgy meg annyira buta, toprongy, puruttya szegénykém, hogy konkrétan fizikai fájdalmat okoz a kétméteres körzeten belül tartózkodni vele.
2019. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az (is) lehet egy ok, hogy sokan valóban amatőr vizilabdás menedzserek, akik szeretnek ejtőernyőzni, és egy ilyen hapsinak nem biztos, hogy ugyanaz a "hee menjünk kocsmába bulizni" nő bejön, mint egy közmunkásnak. (Nem leszólom a közmunkásokat, csak példa.) Egy mérnök lehetőségei másak, egy teljesen informatikusokból álló cégben kevesebb nővel találkozol, mint mondjuk egy adóhivatalban. Tudományosan bizonyított tény, hogy minél magasabb végzettségű valaki, annál nehezebb társat találni. Nem csak amiatt, mert a hasonló nők elvárásai nagyobbak, mint egy analfabétának, hanem azért is, mert egy intelligens ember gondolkodik a jövőjéről, gyanakvó, biztosra megy és nem elég a "jóvanaz próbáljukmeg jönagyerek majdleszvalahogy" mentalitás.
2019. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a pasik szokták itt írni, nem a nők. A nők leírják, hogy nem kell tökéletesnek lenni, csak legyél rendes, és lesz barátnőd. Erre a pasik visszaválaszolgatják, hogy nem igaz, mert a nőknek csak a pasik top 10%-a kell és az összes többi pali eláshatja magát.
2019. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mérnök pasiknak van csajuk leginkább.
2019. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Mérnök pasiknak van csajuk leginkább." Tehát a kismillió másik szakmával rendelkező férfi szingli? :D Ez már nem óvoda szint, hanem bölcsis.
2019. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15: Mérnök vagyok, 178, aránylag sportos, mégsem volt senkim és 30 felett vagyok.
2019. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!