Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kezelni ha sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni ha sok bántást kapok a nőktől?

Figyelt kérdés
Középiskolában rengeteg bántást kaptam és érzékenyen érint ha bunkó velem egy nő. Múltkor egy kasszás volt velem barátságtalan és nagyon magamra vettem. Hogyan tudnék változtatni hogy ne vegyem magamra ezeket?
2019. szept. 22. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Legyél te is bunkó velük.


Azt nagyon szeretik. Ha megnézed a legnagyobb taplóknak vannak a legjobb csajaik.


Taposs az egójukba, sértegesd őket, töröld beléjük a lábad. Imádni fognak.

2019. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Viccen kivul. A baratnommel ugy kezdtem hogy szandekosan bunko voltam vele, oltogattam, beszoltam neki. Lamcsak elkezdett teperni utanam. Vegul osszejottunk. Fetett kerdesemre azt valaszolta, ha nem lettem volna bunko eszebe nem jutott volna.
2019. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne hagyd magad! Vissza lehet szólni vagy jelezni, hogy ez neked nem esett jól. Amúgy ők valószínűleg nem azért bunkóak, mert nők, hanem mert bunkóak. Hülye férfi kasszás is van. Amúgy, ha kedves, mosolygós vagy, akkor általában az emberek is azok lesznek körülötted. Érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért a bántást kapod? Vagy miért veszed ennyire magadra?
2019. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Érzik, hogy töketlenkedsz... Ezt amúgy erőpróbának is felveheted, nem muszáj hagyni, hogy bárki lábtörlője legyél. Vissza lehet szólni valami frappánsat, ha valami nem tetszik.
2019. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Rá kéne jönnöd veled miért bunkók. Én pl ilyet még sosem tapasztaltam. Normális vagyok a nőkkel és ők is normálisak velem, nem tudom ez hogy lehet :D

Nagyon ritka, hogy beszólnak, vagy direkt megbántanak, ez meg különösebben nem érdekel..


Szerintem te mész szemben az autópályán, olvasgass önismereti könyveket, hátha rájössz mi a gond..

2019. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
És az nem lehet, hogy mivel nem bírod a nőket, eleve mogorva képpel, barátságtalan stílusban mész oda hozzájuk? Mert ezt már több férfinál észrevettem, hogy mogorva, esetleg bunkózik vagy teszi a szexista megjegyzéseket, aztán meg van lepve, hogy ugyanazt kapja vissza. Most attól, hogy pl kasszázom éppen, nem leszek bűbáj kedves, mosolygós egy bunkó emberrel.
2019. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

#3

"Vagy miért veszed ennyire magadra?"

Alacsony önbecsülés az oka.

Kérdező!

Nem feltétlenül kapsz sok bántást csak soknak tűnik annyira mélyen magadra veszed mindegyiket.

Önismereti könyveket erősen ajánlom. Főleg az önbecsülés 6 pillérét. Magyarul nem jelent meg de írtak róla jó összefoglalókat magyarul (guglizd ki).

2019. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak te képzeled azt, hogy direkt bunkók veled. Amikor rossz periódusa van valakinek érzékenyebb, hajlamosabb mindent magára venni.


Pl. a kasszások elég flegmák szoktak lenni mindenkivel, csodálkozol rajta? mert unalmas egyhangú munkájuk van, egy csomóan elfelejtik beárazni a gyümölcsöt, nem látszik az árkód akkor be kell pötyögni a gépbe a főnökasszony cseszegeti őket, alulfizetettek. Akkor mosolyogjanak ezerrel?

Neked kell változtatnod a hozzáállásodon megpedig úgy hogy direkt kiteszed magad ilyen helyzeteknek, mert csak így tudsz megerősödni.

Én nő vagyok, egyszer gyormorszájon vágott valaki a Blahán este csak poénból, vagy nekem jöttek dúrván a Szigeten, plusz lekur. vázott a tahó ja. Tudod mennyi atrocitás éri az embereket nap mint nap?

Erre sajnos készülnöd, hogy nagyon primitív emberekkel futhatsz össze tetszik vagy nem ez van.

2019. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!