Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Deviànsnak szàmít ha megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deviànsnak szàmít ha megutáltam a férfiakat és már csak egyedül tervezek?

Figyelt kérdés
Nem vetem bele magam az ismerkedésbe, mert hamar kiszokott derülni,hogy egy lelkiszegèny önző kiégett emberrel van dolgom.Egyszerűen nincs meg az az empàtia és gyengédség,olyanok mint az állatok.Nem azokról a tipikus barmokról beszèlek akik le akarnak feküdni a nővel, és utána akkor továbbállnak.Az egy dolog.Láttunk már ilyet, a normàlis nő felismeri és ignoráljaTiszta sor..Arról beszèlek,akik tele vannak szexuális aberációkkal vagy gondokkal,( a gondok az más legalább azon lehet segíteni) a normális családmodellt nem ismerik ,kiégettségük miatt a hűség idegen fogalom, és a céljaik csakis önösek.A nőért nehogy már rajongani kelljen ugyan már, a szerelem túl emberi kifejezésmód lenne.Ráadásul ez az egész vak foltjuk, előadják magukat, ès a hányingerkeltő értékrendjüke ami szerintük tökéletes.Az a gond ezzel, hogy bár nem ért akkora szégyen,hogy közöm lenne egy ilyen alakhoz, de rabolják az időmet és más személyisèg nem jön velem szembe.Szóval egyedül szeretnèk lenni arról nem is àlmodom, hogy majd magától jön egy normális férfi aki értelmesen gondolkodik mert nem jön, szóval akik férfiak és arról panaszkodnak, hogy nem rendelkeznek elég jó külsővel, vagyonnal és végzettséggel, arról miért nem esik szó, hogy az értékrendjünk nem egy aberált hulladék?
2019. szept. 22. 08:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2019. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régebben volt egy hozzád hasonló lány, akibe beleszerettem, rajongtam érte és tényleg fontos volt nekem, de a fejem tetejére is állhattam, ő nem bízott bennem, nem hitte el, hogy őszinték az érzéseim irányába. Nem is akarta elhinni,hogy őt lehet szeretni. Ellökött magától, 3x is bepróbálkoztam nála,aztán úgy döntöttem, hogy hagyom, mert. Mert aki egész egyszerűen a fejébe veszi, hogy én biztos csak szórakozni akarok vele, azt nem fogom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert lehetetlen. Ő már eldöntötte helyettem is,hogy én nem szeretem őt és kész. Hiába szerettem, el kellett engednem és nagyon fájt. Ennek már vagy 3 éve. Azóta is egyedül van.
2019. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Ha látnèk ellenpéldàt az egèsz más lenne
2019. szept. 22. 08:53
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok ellenpélda van kapcsolatban, és szingliként is!

Én például egy normális nőt nem találok,de tutira tudom, hogy vannak, csak én nem találom...

F.

2019. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
64%
Az a te szegénységi bizonyítványod, ha olyan emberekkel ismerkedsz és olyan emberekkel veszed magad körül, hogy ne látnál ellenpéldát. Én például több ilyen embert ismerek.
2019. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Utolsó ,ezt a mondatot lègyszi mègegyszer mert nem érthető.
2019. szept. 22. 09:00
 7/62 anonim ***** válasza:
85%

Mit értesz szexuális aberráció alatt?

Mert ha különböző fétiseket, akkor elég durva 2019-ben valakit a szexualitása miatt aberráltnak hívni.

Én pl. a nyílt és őszinte kommunikáció híve vagyok. És úgy vélem ha valami számomra nem kifejezetten taszító, akkor megteszem a párom boldogsága kedvéért. Ha taszító, akkor pedig kipuhatolom neki mennyire magas arra az igénye és ha csak kicsi és tud nélküle élni, akkor semmi gond, ha magas, akkor sajnos nem illünk össze. De ETTŐL NEM ABERRÁLT, csak nem illünk össze.

Nekem is megvan a saját szexuális fantáziám, de én eddig olyan nőkkel voltam együtt, akiknek semmi bajuk nem volt velem, maximum pár dologra azt mondták, hogy biztos hogy nem. Teljesen rendben van :)


És eleinte gáznak éreztem magam, aztán rájöttem ha nyíltan tudok beszélni és a párom is akivel épp együtt vagyok, akkor egészen meglepő és számomra is fura dolgokra van néha igényük a nőknek is. Nekem semmi bajom ezzel, csak van amit nem tudok nem elpoénkodni xd


Én téged sem tartalak deviánsnak. Felnőtt nő vagy, el tudod dönteni hogyan akarsz élni. Ha egyedül, akkor egyedül, senkit sem érdekel. Ha utálni akarod a férfiakat, ám legyen, ez sem érdekel, te fogsz éveken belül kiégni, nem én..

2019. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Amúgy azok kezdik úgy a mondatod hogy az én szègyenem vagy a szegènységi bizonyítvànyom, akik ezt a leírást magukénak érzik.Hogyan is lenne közöm ahhoz, hogy más ilyen személyiség , ès mivel nyitott vagyok és előre nem tudom , beszélgetés útján meg megtudom, hogy hogyan gondolkodik.Akkor ez miért is rám vetül ki negatívan a vàlaszokból?Mi szemèlyes közöm van ahhoz,mi befolyásom van arra, hogy más milyen ember?
2019. szept. 22. 09:05
 9/62 anonim ***** válasza:
52%
Manapság divat a mingliség, tehát csináld nyugodtan...
2019. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értèkes hozzászólást utolsó:D
2019. szept. 22. 09:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!