Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy átlagos lány ilyen bemutatkozó szövegéhez társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egymást keressük, ha:

Nem untatsz fárasztó sablonkérdésekkel. Nem faggatsz az iskoláimról és életkörülményeimről egy sehova se vezető interjúban, annak reményében, hogy így fogunk közelebb kerülni egymáshoz. Nem fogunk.

Képes vagy reprezentálni az egyéniséged elsőkörben itt.

Érdekelnek dolgok. Érdekel, hogy kivel beszélsz.

Vannak gondolataid az evés-napi teendők-időjárás szentháromságon túl.

Reflektív vagy önmagadra.

Fejlődőképes kapcsolatban képzeled el a jövőd, és ezért kész is vagy tenni.


2019. szept. 26. 09:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg hasonló van, valószínű már sík ideg a bepróbálkozó férfiaktól, csak evvel lehet, pont olyanokat veszít el, akik érdekesek lehetnének számára. Vagyis nem túl szimpatikus ez a szöveg.

Gondolom ha egy önmagát maximálisan fényező, extracukor szöveget írna, túlterhelné vele a társkereső szerverét.


Hogy így meg kik fognak bepróbálkozni nála?

Valószínű a mazochisták, akikről minden lepereg, és mindenen csak röhögnek.

2019. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Valahol érthető, ha unja az unalmas, 20as IQ-jú, farkuk után menő primitív gyökereket. Máshol viszont felháborító, hogy a másiktól várja a szórakoztató és elkapraztato központ szerepét, ezzel lerázva magáról az ismerkedések során alapból rajta is lévő felelősséget, terheket, amik nem mindig kényelmesek, de szükségesek ahhoz, hogy megismerd alaposan a másikat. Szóval én nem írnék rá, öntelt pojaca lehet. 31F
2019. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Én ugyan más korosztály vagyok, de se most, se huszonéves koromban nem lett volna szimpatikus egy ilyen szöveg. Csak akkor írnék rá, ha már az adott honlapon minden szimpatikus lánynak írtam, és nem lett volna folytatás.


Ordít erről a bemutatkozó szövegből, amit mindig is utáltam tárkereső nőkben (mert akkor is elég gyakori volt ez a hozzáállás): Nem kölcsönösséget akar, hanem azt akarja, hogy a férfi nyújtson egy produkciót a randin, ő meg, mint a zsűri, majd értékeli. Én annak a híve vagyok, hogy mindegyik fél örül annak, hogy a másik írt/visszaírt, örömmel készül a találkozásra, és nem elvárásokkal, hanem pozitív várakozással van tele a szíve. Egyébként interneten ismertem meg feleségemet, és ő pont ilyen volt, amit írtam.


De nem minden férfi egyforma, és ez így is van rendjén.

2019. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Nagyképű és egyátalán nem szimpatikus leírás. Nem írnék rád mert nem barátságos és szeretnivaló nőnek tűnsz, inkább megkeseredettnek aki unja az egész életet.


Számomra az jön be ha a jellemzésében az van leírva mit kedvel, milyen témakörök érdeklik, praktikus-e a hozzáállása és nem egy lista az elvárásairól, arról hogy nekem milyennek kéne lennem és hogy mit nem szeret...

2019. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten barátságtalan hatást kelt.Lehet határozott benyomást szeretnél elérni vele, lehet untatnak a sablon kérdések, de ez így inkább elriaszt mindenkit.Akit nem az meg valószínűleg tényleg a minden mindegy kategóriába tartozik és eleve nem fog tetszeni neked.
2019. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nos,


én egyértelműen nem írnék rá.

Az első pontja nyilván a csömör miatt alakult ki, de milyen jól példázza, hogy nyilván az iskola semmilyen befolyással nem volt a személyiségére, szerinte. -> nyilván szabad lélek (én azt gondolnám, hogy bizonytalan én-képpel)

2: egyéniség reprezentációja: szép szavak, kis hatékonyság.

3: mindenkit érdekelnek dolgok, ez szimplán semmitmondó. Érdekel a beszélgetőpartner...nyilvánvalóan.

4: gondolatok a ...-on túl. -> oké, teljesíthető, a csajsziról még mindig nem tudtunk meg semmit.

5: reflektivitás: az emberek többségében ez a funkció sosem működött, a csajszi pedig nyilván kellemetlennek érezné, ha egy ilyen emberrel kellene beszélgetnie.

6: fejlődőképes kapcsolat: szép szavak, de még mindig csak azt emeli ki, hogy kész is vagy tenni (te, mint férfi).


ergo: az átlaglányról csak azt tudtuk meg, hogy kényszeresen próbál skatulyázni, felállítani szabályokat.

Elképzelése valójában nincs, végül a "megfogott benne valami" lesz a válasza, ha megkérded, hogy miért van valaki mellett.


Egyáltalán nem szimpatikus ez a bemutatkozószöveg.

2019. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok megint, Noren1989 jól összefoglalta. Hadd fűzzem hozzá, hogy általában az ilyen nőknek vannak teljesíthetetlen, hatalmas elvárásaik, miközben azért előbb-utóbb ki szokott derülni, hogy tinikorban vagy később 2 Srewdriverért bárkit leszopott, leqrták a hétvégi buliban. 🙂
2019. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13%

Nekem rólad a véleményem, hogy nem tudod az átlagos szó jelentését.

Ekkora önismerettel rendelkező embert már nem hívunk átlagosnak.

2019. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Nagyképű és lenéző bemutatkozás. Nyilvánvaló, hogy saját maga nem tudja irányítani a beszélgetést és a pasitól várja, de annak is határokat szab. Eleve elvárásokat támaszt egy ismeretlen iránt aki más szokásokkal és mintákkal rendelkezik mint ő. Faggatásnak hívja az érdeklődést..meg mi ez h 'nem fogunk'. Mi az h érdekeljenek dolgok, de ne kérdezzek bizonyos dolgokról. Nem jár az illető iskolába v nem dolgozik h ez ennyire érzékeny téma?

Nekem az egész rendkívül hideg és hivatalos, rosszindulatú. Biztos nem akarnék megismerkedni egy ilyen emberrel

2019. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Kb ilyen esélye van pártalálásra a bemutatkozó szövegével mint ahogy a fentiekből lejön. Gyakorlatilag nulla. Esetleg pont olyan pasi érdeklődését kelti fel amilyenre nem vágyik....
2019. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!