Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy átlagos lány ilyen bemutatkozó szövegéhez társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egymást keressük, ha:

Nem untatsz fárasztó sablonkérdésekkel. Nem faggatsz az iskoláimról és életkörülményeimről egy sehova se vezető interjúban, annak reményében, hogy így fogunk közelebb kerülni egymáshoz. Nem fogunk.

Képes vagy reprezentálni az egyéniséged elsőkörben itt.

Érdekelnek dolgok. Érdekel, hogy kivel beszélsz.

Vannak gondolataid az evés-napi teendők-időjárás szentháromságon túl.

Reflektív vagy önmagadra.

Fejlődőképes kapcsolatban képzeled el a jövőd, és ezért kész is vagy tenni.


2019. szept. 26. 09:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
51%

Én se írnék rá az tuti.


Egyébként ezek a társkeresők ezért is rosszabbak, már minden létező adat fent van mindenkiről...basszus akkor még is mi a f**aszról beszéljünk első körben?


Gyakorlatilag belecsöppenhetünk egyből oda, hogy mikor és hol találkozunk??


Ugyanis, már mindent tudunk a másikról ahhoz, hogy eldöntsük találkozzunk e, mert minden le van írva.


Régen amikor csak chat oldalak voltak, akkor el tudtál indulni az alapoknál , el tudtál kezdeni egy beszélgetést, de most minden nő csodát vár, de saját maguk sem tudják, hogy mit.

2019. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
"Érdekelnek dolgok" Igen, aztán a felhozott témákból talán kettőre hozzá is tud szólni, kb. így: "Aha, igen, ühüm" Egyébként ennek is csak a szája jár, elég ha rátalál alfa Tibi, aki ép az audi vagy bmw előtt feszít, vagy a homokos tengerparton vigyorog épen a kamerába, aztán bőven elég egy "Szia! Mizu?" meg is felel egy romantikus lánykérésnek.
2019. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
28%

20-ra:

Szerintem is nagyon értelmes 19-es válaszoló.

Hogy épp 55%-on van, az a pontozókat minősíti.

2019. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
60%

"#19: végre egy értelmes nő!


Bárcsak több ilyen lenne."


Szóval akinek bejön a nyegle stílusod, az értelmes lesz :)

2019. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
43%

Barátságtalan és bunkó is kicsit,na de én megértem miért írt ilyeneket.

Én is lány vagyok,már a tököm televolt azzal hogy napi 100 férfi kérdezte meg hogy mizu és hogy hol élek/tanulok stb.

Már a végén azt mondtam hogy írok sablon válaszokat és elküldöm egyesével mindenkinek,addig amíg érdekesebbre nem fordul a beszélgetés.

Ezért is nem ismerkedek már neten,túl sok pasi van ott és így nem lehet egy nő érdeklődését felkelteni hogy ugyan abba a pillanatba amikor írsz neki akkor még 20 pasi ráír.

2019. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
64%
Van akitől elég egy "szia, hogy vagy?" is...
2019. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23%

Egy határozott, öntudatos nő, aki komoly kapcsolatot keres. A kapcsolataiban gyorsan hoz döntéseket, akit "könnyűnek talál" azt hamar zárja, szelektálja. Az intellektualistás sokat jelent számára, az intelligencia fontosabb mint a külsőségek. Emocionális típus.

Egyébként roppant egyszerű a "feladatod": írsz neki és vagy válaszol vagy nem :) ha igen akkor többi majd kiderül ha kommunikálsz vele, sok sikert.

2019. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Rockarc ***** válasza:
85%

Tipikusan inkabb a kezem tornem el, mintsem rairjak.


Eloszor is azzal, hogy kommunikacio, mint olyan nincs tisztaban.

Masodszor az ismerkedesnel alap, hogy ki vagy, mi vagy, honnan jottel.

Harmadszor ilyen eletunt emberrel felesleges barmibe belekezdeni.

Negyedszer marhara nem tudja, hogy mi az a bemutatkozas, mint fogalom. Ha ezt annak szanta, akkor reszvetem.


Igen, en is azt tudom javasolni, hogy aki besokalt a tarskereson, az egy darabig jojjon le rola, mert igy ismerkedni, olyan mintha forro olommal locsolgatnanak, az pedig nem bejovos. Hozzatennem, hogy sulyos onertekelesi zavarra utal, ha valaki ilyen stilusban nyilvanul meg, valojaban egyaltalan nem tudja mit keres, azt se tudja, hogy keres-e egyaltalan valamit, a rossz tapasztalatai meg abbol indulnak ki, hogy az emberismerete elegge problemas es begyujti a hulyeket, ahelyett, hogy kiszelektalna.


Ezzel a modszerrel a gyereket is kionti a vizzel egyutt. A megkozelithetetlen noket a komoly erdeklodok, hamar kiszurjak es otthagyjak. Ezzel szerintem meg inkabb teret nyit a pszichopatak elott. Ha 1 db normalis ferfi rairna ezek utan, azon meglepodnek. Vagy jo esellyel el sem olvasta ezt a szosszenetet. Noi reszrol meg kifejezetten riaszto, mert tipikusan szembemegy a noiessegrol alkotott elkepzelesekkel. Ki gondolja egy ilyen iras utan, hogy o lenne almaim noje? Es hanyan mondanak, hogy 1 menetre jo lesz? Nincs tobb kerdesem.


43F

2019. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
84%
Barátságtalannak érzem sokkal inkább mint intelligensnek vagy igényesnek.
2019. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy sok szép adoniszt kívánok neki, akik majd jól átbaxák a palánkon. :D Ők majd elhitetik vele, hogy érdekesek és a jövőbe tekintenek. De a közeli jövőbe, a következő dugásig. :))
2019. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!