Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, szerintetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek egy ilyen férfi igénytelen?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szeretem a márkás holmikat, általában inkább arra törekszem, hogy jól érezzem magamat abban, amiben vagyok. Szeretem a teljesen egy színű, márka jelzés nélküli pólókat, előfordul, hogy ugyan olyan póló van rajtam sokszor, de ez nem ugyan az, csak vannak amikből több darab van.

Teljesen átlagos szürke vagy fekete farmernadrágban szoktam megjelenni mindenhol, és egy kényelmes általában sport cipőben.

Nem szeretem a sprayt és a parfümöket, csak dezodort használok, illetve nyilván zuhanyzom minden nap.

Kivétel a cipőm, mert azt be szoktam fújni erre kitalált sprayvel, mert nem szeretem amikor beleizzad a lábam a cipőmbe és lábszagom lesz tőle.

Azért van rövid hajam, hogy ne igényeljen különösebb ápolást, szerintem nem áll rosszul, bár sokan mondták már, hogy jobban állt, amikor hosszabb hajam volt (csak borzasztóan szenvedtem vele, hogy igényesen nézzen ki).

Utálok borotválkozni, mert 31évesen is ijesztően kisfiús arcom van tőle. Szóval általában szőrnyíróval levágom csak, ez pedig hagy egy kis borostát alapvetően. Nem használok arcszeszt, csak fertőtlenítésre. Reggelente le szoktam mosni az arcom lemosható arctisztitó zselével, ezt azért szoktam csinálni, mert alig 2perc és úgy érzem tőle, hogy frissebben indul a napom.

A testalkatommal különösebben nem szoktam foglalkozni, csak ha valami miatt nagyon lefogyok, vagy hasat eresztek, ezek zavarnak. Könnyed edzéseket szoktam csak csinálni, azért hogy fittebbnek érezzem magam.


Összességében szerintetek igénytelen vagyok, vagy ez nagyjából így normális?

Én annak érzem. Csak vannak férfi társaim, akik ennél sokkal többet adnak magukra és ezért merült fel bennem a kérdés.



2019. szept. 26. 12:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az itt leírt dolgok nem számítanak igénytelenségnek, kiv. ha a azt, hogy mindenhova farmerben, edzőcipőben jársz, azt ünnepekre, elegánsabb eseményekre is érted (pl. temetésre, színházba), mert az már az lenne.
2019. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez nem igénytelenség. Nekem nem jön be a borosta és a szakáll, de ha rendben van tartva, akkor biztos van olyan lány, akinek tetszeni fog.

Az lehet igénytelenség, ha pl. színházba is ugyanebbe az egyszínű pólóba mész farmerral. Egy férfinek azért kell, hogy legyen egy sötét öltönye hozzá passzoló inggel, ami jó mindenhova, ahová a dress-code elegánsabb megjelenést ír elő (hangverseny, színház, temetés, esküvő, stb.)

2019. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!