Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 34 éves férfi kölcsönösen szerelmes egy 17 éves nőbe, és ezért nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

A szerelem viszonzott, viszont olyan problémákat feszeget, ami miatt kapcsolat nem alakul ki. Viszont ez hatással van a férfira, mert emiatt több, mint egy éve más kapcsolatot nem is keres, pedig találna, előtte már házas is volt.

Meddig tartanátok ki, ha már több mint egy éve kitartóak vagytok és szerintetek egy majdnem 18 éves nő meg tud-e adni mindent egy 34 éves férfinak, amit egy idősebb nő megtudna?



2019. szept. 27. 13:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

7es vagyok

Volt felelősségérzetem, miből gondolod, hogy nem?

Normál esetben azonban egy ilyen idős kamasz lány nem intézetben él, aki aztán belekapaszkodik az első fickóba, mert úgy érzi apapótlékot, menekülési utat nyújthat neki.

2019. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Szóval a pasi egy lúzer, akit a saját korosztálya körberöhög, ezért inkább kihasznál egy sérült, apakomplexusos tinilányt, és még magának is bemagyarázza. Hogy ez szerelem.


Hát a lószart mama.

2019. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen mindegy hogy kinek mi a véleménye. Az számít amit az a két ember gondol meg érez. Az ő életük.
2019. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is, utolsó. Pl. pár évtizede még teljesen normális lett volna egy ilyen kapcsolat a társadalom szemszögéből is.
2019. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismertem egy párt, éppen ez a felállás volt 17 meg 35. Sportoló volt a lány érett gondolkodású, tudatos. Ő a tizen-, huszonéves srácokat nem tudta komolyan venni.
2019. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Arról mert beleszeretett a férfi egy ilyen fiatal lányba nem tehet!Régebben tény hogy ilyen dolgot nem igazán ítéltek el ez már manapság vált szokássá..de mindenki döntse el maga mit gondol az adott helyzetről!De akik negatívan kommentelnek igen is gondoljanak másba is bele ne csak a rosszba :) és igen egy 17 éves lány is gondolkozhat komolyan nem kell általánosítani..
2019. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!