Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buszmegállóban így ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszmegállóban így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy kisváros szélén van egy buszmegálló, ahol időnként szoktam látni egy lányt, aki a távolsági buszra vár. Én autóval szoktam közlekedni, de valahogyan szeretnék szóba elegyedni vele. (Tudom, most jönnének a válaszok, hogy akkor én is menjek azzal a busszal. Én egy kicsit távolabbi városban dolgozom, csak arrafelé szoktam hazajönni, ráadásul ha azzal a busszal szeretnék közlekedni, akkor jóval a munkaidő vége előtt el kellene jönnöm, ami meg nehezen megoldható.) Nem tudom, mit tehetnék. Arra gondoltam, hogy egyszer meg kellene állnom, és odamennem hozzá, csak ez meg olyan, mintha prostinak nézném őt, és félek, hogy rossz néven venné, de más lehetőségem nem nagyon van arra, hogy egyáltalán bármit is megtudhassak róla. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Lehetőleg normális hangnemű, értelmes válaszokat kérnék, köszönöm. Lányok válaszának is örülnék, kíváncsi lennék, ki hogyan reagálna, ha valaki így szólítaná meg őket.

2019. szept. 29. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi, de semmi esély nincs rá, hogy másképp megismerd, akkor ez marad, amit írtál. Megállsz, odamész, elnézést kérsz, de annyira megfogott, hogy ha nincs ellenére, szeretnéd elkérni a számát, hogy esetleg elhívd valahova.
2019. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha azt hiszi, hogy prostinak nézed, az még a jobbik eset.

Én konkrétan erősen megijednék, ha az üres buszmegállóba odaállna egy férfi, kiszállna és jönne felém.

2019. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1: Sajnos eddig még nem nagyon sikerült kiötlenem semmi mást. Én sem örülök annak, hogy ilyen módon kellene közelednem valakihez, de nem tudok jobbat.
2019. szept. 29. 20:24
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Oké, akkor esetleg dobjak ki neki az ablakon egy kőre kötözött cetlit, hogy "Szeretnélek megismerni, legközelebb ne ijedj meg, ha kiszállok."?
2019. szept. 29. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg hagysz egy üzenetet a váró falán :)
2019. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2-hez; nyilván olyankor, ha nincs egyedül.
2019. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Bizony!

Én a 2-el értek egyett.

Én is paráznék a kocsitól.

Szánj rá időt, vegyél ki egy órát a munkádból, és tedd le a kocsidat valahol a közelbe és gyalog menj oda, hívd el valahova, meséld el, hogy gyakran látod itt, és még imponálni is fogsz, hogy csak miatta gyalog vagy.

Ha tényleg érdekel persze.

2019. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ill. nem feltétlen kell beparkolni a megállóba.
2019. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7: Van úgy, hogy napokig nem látom őt, előre nem tudom, mikor lesz ott és mikor nem, minden nap pedig nem mondhatom azt a munkahelyen, hogy márpedig engedjenek el hamarabb.
2019. szept. 29. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok.

Akkor ha meglátod a buszmegállóban, hajts el előtte kocsival, gyorsan leparkolsz, és oda mész, ha gyorsan kell cselekedni szállj fel Te is a buszra. Az is jó pont!

2019. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!