Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha 38 éves férfiként úgy éreznétek, hogy szerelmesek vagytok egy 21 éves nőbe?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem esne a szokásos szöveggel, hogy biztos csak a testéért vagyok vele, hadd egészítsem ki a kérdésemet egy kicsit:


Fél éve ismerem. Egy lakásban lakunk. Ugyanis ő is, és én is egy külön szobát bérelünk.


Amikor először találkoztunk, láttam rajta, hogy nagyon bejövök neki. Persze aztán amikor megtudta, hogy hány éves vagyok (26-28-nak gondolt egyébként) egy kicsit lentebb ment a lelkesedése. Én ugyanígy voltam, mert én meg 25-nek néztem. Miután megtudtam, hogy csak 21 éves, én is megálljt parancsoltam az egésznek.


Viszont azóta rengeteget beszélgetünk, kölcsönösen jól érezzük magunkat egymással. Sokszor èszreveszem a testbeszédén, hogy szimpatikus vagyok neki.


Én úgy voltam vele, hogy van időnk, ismerjük meg egymást jobban aztán meglátjuk mi lesz. Az utóbbi egy hétben már azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok. Nekem ez mindig akkor jön, ha sokat beszélgetek valakivel és úgy érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, hasonlóképpen gondolkodunk.


Az egyik nap amikor ivott egy kis alkoholt ( közös ismerős születésnapján) , amikor elköszönt tőlem, nagyon mélyen a szemembe nézett csillogó szemekkel mosolyogva.


Tegnap nagyon hosszan beszélgettünk, közben észrevettem, hogy a haját csavargatja.


Nem tudom hova tenni az egészet és megrémülök ettől a nagy korkülönbségtől, ugyanakkor minnél többet vagyok vele, annál inkább a torkomban dobog a szívem.


Sok történetet olvastam, hogy nagy korkülönbséggel is működhet a dolog, de mégis bűnösnek érzem magam az érzéseim miatt. Megtagadni viszont nem tudom, és egyre inkább úgy gondolom, hogy nem is akarom.


2019. szept. 30. 08:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a lány egy tapasztalatlan naiv kislány. Nem hiszem, hogy bármit is akarna veled.

És te őszintén, mit akarsz egy 21 éves lánytól? Ja, vagy te nem kellesz a korodbelieknek, mivel biztos problémás eset vagy (hát, ha a csak azt nézzük, hogy egy 21 éves után koslatsz).

Nem vagytok egy súlycsoport. Neked már rég családalapításon kéne, hogy járjon az eszed, házasságon, komoly kapcsolaton.

Ez a 21 éves lány még csak most lépett ki a nagyvilágba, tapasztalatnak, most fedez fel mindent és rettentően naiv is. Gondolom még főiskolára jár, semmi munkatapasztalata, élettapasztalata se lehet sok. Ezért nyilván be jön neki, hogy egy férfi érdeklődik iránta.


Nem igaz, hogy nincs annyi eszed (kettőtök közül legalább neked lehetne), hogy te magad mondanál neki nemet. De látom, téged se az eszedért fognak majd szeretni.

2019. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%

Felnőtt emberek vagytok mindketten. Nekem te ugyan értelmesnek tűnsz, de egy kicsit töketlennek. Egyrészt 38 évesen nem biztos, hogy szobát kellene bérelned (hanem inkább a sajátod fizetned), másrészt ennyi idősen azért tudhatnál mit kezdeni egy nővel.


Ezektől függetlenül azt mondom, hogy ha te vagy a férfi, márpesig elvileg az vagy, akkkr vedd kezedbe az irányítást! Tart ameddig tart, de amíg tart, addig érezzétek jól magatokat!


A dolgok nem annyira bonyolultak, mint ahogyan azt most gondod.

2019. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%

A hajcsavargatás semmit nem jelent.

GOndolj bele, milyen kínos lesz együtt lakni, ha vége a románcnak.

2019. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%

Ez attól is függ mit akarsz/akartok az élettől. Írták hogy házasságon, családon kell gondolkodnod. Nem kell! Ha nem akarsz csaladot és komoly kapcsolatot/házasságot és neked elég egy lazább/komolytalanabb nem feltétlen családdal végződő kapcsolat és a csaj se akar még (gondolom ennyi idősen nem akar) akkor ha úgy érzed összepasszoltok miért nem próbálkozol be?

Ha teszem azt pár éven belül ha lesz megfelelő társ gyereket stb akarsz akkor viszont hagyd mert időpazarlás mert valószínűleg nem ugyanazt akarjátok.

Élethelyzet függő. Ha te agglegény típus vsgy egy darabig simán működhet. Akkor lesz a gond ha a lány akar majd komolyabbat de ez sejthetően nem mostanában lesz.

Ha akarod, próbáld meg.

2019. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Felszednèm engem Nem èrdekel ki hàny èves de tuti be jössz neki szedd össze magad
2019. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1#


Nem koslatok utána. Csak egy helyen lakunk, és sokszor összefutunk a konyhában. Semmilyen módon nem nyomultam, nem próbáltam elhívni valahova, egyszerűen csak sokat beszélgetünk mint lakótársak.


Nem főiskolás, már dolgozik.

2019. szept. 30. 09:18
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

#6

"Nem koslatok utána. Csak egy helyen lakunk, és sokszor összefutunk a konyhában. Semmilyen módon nem nyomultam, nem próbáltam elhívni valahova, egyszerűen csak sokat beszélgetünk mint lakótársak."


És te őszintén és nyíltan közölted vele, hogy bocsi, de mivel túl fiatal vagy számomra, ezért semmiben ne reménykedj.

Persze, hogy nem. Még te teszed alá a lovat a sok beszélgetéssel. Nem őszinték a szándékaid, mert szerintem még te magad se tudod, hogy mit akarsz. 38 évesen mik az életcéljaid? Mik a jövőbeni terveid?

2019. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

2#


Azért bérelek szobát, mert egy éve váltam el, és nagyon egyedül éreztem magam, nem szerettem hazamenni az üres lakásba.


Jó döntés volt, sokat segített a válás feldolgozásában.


Egyébként Angliában élek, és pont lakásra gyűjtök. Van is egész szép megtakarítás a számlámon. De így szobában könnyebb spórólni.

2019. szept. 30. 09:24
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem csak hajcsavargatás volt, hanem más is. Hidd el ezt látja az ember, ahogy a másik a szemébe néz.


Igazad van, ha nem jön össze akkor kínos lehet majd egymást kerülgetni, de semmi nem akadályoz majd meg benne, hogy elköltözzek majd akkor.

2019. szept. 30. 09:28
 10/29 A kérdező kommentje:

4#


Nagyon sokáig szerettem volna gyereket, de most már a válásom után úgy vagyok, hogy nem erőltetek semmit. Boldog szeretnék lenni. Gyerekkel vagy anélkül. Nyitott vagyok rá egyébként, ha találok hozzá megfelelő társat.

2019. szept. 30. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!