Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha 38 éves férfiként úgy éreznétek, hogy szerelmesek vagytok egy 21 éves nőbe?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem esne a szokásos szöveggel, hogy biztos csak a testéért vagyok vele, hadd egészítsem ki a kérdésemet egy kicsit:


Fél éve ismerem. Egy lakásban lakunk. Ugyanis ő is, és én is egy külön szobát bérelünk.


Amikor először találkoztunk, láttam rajta, hogy nagyon bejövök neki. Persze aztán amikor megtudta, hogy hány éves vagyok (26-28-nak gondolt egyébként) egy kicsit lentebb ment a lelkesedése. Én ugyanígy voltam, mert én meg 25-nek néztem. Miután megtudtam, hogy csak 21 éves, én is megálljt parancsoltam az egésznek.


Viszont azóta rengeteget beszélgetünk, kölcsönösen jól érezzük magunkat egymással. Sokszor èszreveszem a testbeszédén, hogy szimpatikus vagyok neki.


Én úgy voltam vele, hogy van időnk, ismerjük meg egymást jobban aztán meglátjuk mi lesz. Az utóbbi egy hétben már azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok. Nekem ez mindig akkor jön, ha sokat beszélgetek valakivel és úgy érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, hasonlóképpen gondolkodunk.


Az egyik nap amikor ivott egy kis alkoholt ( közös ismerős születésnapján) , amikor elköszönt tőlem, nagyon mélyen a szemembe nézett csillogó szemekkel mosolyogva.


Tegnap nagyon hosszan beszélgettünk, közben észrevettem, hogy a haját csavargatja.


Nem tudom hova tenni az egészet és megrémülök ettől a nagy korkülönbségtől, ugyanakkor minnél többet vagyok vele, annál inkább a torkomban dobog a szívem.


Sok történetet olvastam, hogy nagy korkülönbséggel is működhet a dolog, de mégis bűnösnek érzem magam az érzéseim miatt. Megtagadni viszont nem tudom, és egyre inkább úgy gondolom, hogy nem is akarom.


2019. szept. 30. 08:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

18#


Nézd, nem csak hajcsavargatás volt. Ahogy rámnéz, ahogy mosolyog, ahogy elpirul stb.

De nem is akarom én ezt bizonygatni. Ha nem hiszed, hát nem hiszed. Nem vitatkozom.

2019. szept. 30. 10:36
 22/29 A kérdező kommentje:

19#


Az igen. Gratulálok Nektek! Nagyon motiváló a történeted.


Legnagyobbat akkor veszíteném, ha meg se próbálnám Biztos, hogy ezt bánnám a legjobban, főleg ha már a Ti példátok is azt mutatja, hogy nem lehetetlen akár hosszú ideig is boldog lenni. Akár ekkora korkülönbség mellett is.

2019. szept. 30. 10:45
 23/29 anonim ***** válasza:
79%

Ő milyen nemzetiségű?

Amúgy szerintem próbáld meg, flörtölj vele, érintsd meg, hívd kávézni, vacsizzatok együtt.

Ha tényleg bejössz neki és te vagy az érett férfi, csalódott lesz, ha nem vagy elég határozott és kezdeményező. Töketlenkedni ott vannak a huszonpár éves kisfiúk.

2019. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%
Szedd fel. Ilyen fiatal nőkre már nem sokáig lesz lehetőséged.
2019. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Engem egyszer majdnem megerőszakoltak, annyira nem akarták megérteni, hogy a hátam közepére nem kívánom az illetőt, hiszen én márpedig csavargattam a hajam, remegett a lábam, elpirultam, csillogó szemmel mosolyogtam...stb.
2019. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

23#


Litván állampolgár, de orosz nemzetiségű, és gyönyörű.


Nem félek a nőktől. A korkülönbségtől ijedtem meg.

2019. szept. 30. 16:39
 27/29 A kérdező kommentje:

25#


Sajnálom ami Veled történt.Tényleg.


Nézd, úgy sem hiszed el nekem, de soha nem tennék ilyet. Nagy hiba, ha ezentúl minden férfit erőszaktevőnek nézel.

2019. szept. 30. 16:49
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit papolsz nekem? :D Imádtam általánosságban a férfiakat mindig is. 6 éve élek boldog párkapcsolatban.

Csak arra céloztam, hogy vigyázz ezzel a testbeszéd elemezgetéssel, ne arra alapozz, könnyen elbízhatod magad. Amíg nem mondja ki, hogy tetszik, vagy nem csattan el egy csók, vagy nem mond igent egyértelmű randi meghívásra, addig ne legyél biztos semmiben. Ha pedig nemet mond, akkor ne kösd az ebet a karóhoz, hogy dehát csillogott a szeme és csavargatta a haját. :D

2019. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28#


Nyilván nem veszem 100% -nak a nonverbális jelek alapján. Nem is fogom a szemérehányni, hogy de bezzeg csavargattad a hajad stb.


Nekem kell kezdeményezni, ha akarok valamit, és ebben benne van az elutasítás lehetősége is. Tiszteletben fogom tartani ha így lesz.

2019. szept. 30. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!