Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, aki régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki régen akart párkapcsolatot, de aztán végül úgy döntött, inkább mégis egyedül marad? N26

Figyelt kérdés
Szóval ilyen kiégés szerű dologra gondolok. Volt nehany kapcsolatom, illetve persze néha próbálkoznak nálam férfiak (de nem az a stílus aki nekem kellene), illetve nagy ritkán, par évente en is próbálkoztam par embernél, de igazából nem is lett belőle semmi, mert nekik meg en nem kellettem. Szóval elfáradtam, volt egy nehéz időszakom, enyhe depresszióval. Akkor Zt hittem, sokkal jobb lenne valakivel lenni, mint egyedül. De mára igazából egész jól vagyok, és nem hiányzik, hogy alkalmazkodjak valakihez, hogy veszekedjunk azon, hogy miért nem tökéletes a másik, ki mikor akar gyereket (én pl nem szeretnék), stb stb. Szóval kényelmesebb egyedül. Van itt olyan aki hasonlóan döntött? Most hogy vagytok, megbantatok?

2019. szept. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha tenyleg annyira boldog lennel, nem kerdezgetnel masokat, hogy megbantak-e.

inkabb remenyvesztett vagy meg kiabrandult, aki nem hiszi mar, hogy van olyan ember akivel kolcsonosen szerethetik egymast.


igen nagyon sok kiabrandult ember van meg, meg olyanok, akik feladtak ezt es mas dolgokba "menekultek". de ha felmerul benned h megbannad-e, akkor tuti vagysz ra valahol.

2019. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem sok barátom volt.Sőt az első barátom is 20 éves koromban. Vele együtt voltam négy évig.Eleinte nagyon nagy szerelemnek indult. aztán rájöttünk ,hogy csak "gyerekszerelem "és elmúlt az egész. Ezt azért írom így mert,egyidősek voltunk és mind a ketten kicsit gyerek ésszel gondolkodtunk sok mindenről.

Rá majdnem egy évre ismertem meg életem eddigi,nagy szerelmét. Az körülbelül másfél évig tartott nagyon sokat bántott lelkileg de az érzés nagyon sokáig nem múlt el. Hogy őt elfelejtsem volt még 2 rossz próbálkozásom amit utólag nagyon bánok. Azóta folyamatos útkeresés az életem és attól félek hogy sosem fogok tudni megállapodni. Nagyon jó munkám van, szerető családom hde boldogság nagyon hiányzik az életemből és nagyon sokszor fáj a magány. Ismerkedtem azóta több emberrel,dmd mikor egy kicsit komolyabbra fordukna a dolog, mindig kiderül róluk valami ami nekem nem fér bele az életembe vagy eltaszítom magamtól őket. Én nagyon szeretek egyedül lenni mert sajnos az elmúlt öt hat évben nem nagyon volt teljes értékű partner mellettem. Emiatt úgy gondolom hogy nehéz kompromisszumokat kötnöm.

Lehet hogy naiv vagyok ,De hiszek még a szerelemben és szeretnék egy olyan embert találni ,aki miatt tényleg feladnám ezeket a dolgokat. Hajlandó lennék változni ha érezném hogy van kiért. Mostanában Kicsit depis vagyok emiatt ,mert már 31 éves elmúltam és ez nőben már nem fiatalnak számít. Bár megjegyzem nagyon törekszem arra is hogy fiatalabbnak tűnjek

2019. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mikeXxX ***** válasza:
46%
Maradj egyedül ! Mi a kérdés ?
2019. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. 6 éve nincs senkim, szex sem. Aki érdekelt volna, az foglalt volt mindig, akit én érdekeltem, az nem jött be. Adjuk hozzá még azon eseteket, amikor távolság lett volna köztünk (nem hiszek a távkapcsolatban). Annyira megszoktam az egyedüllétet és azt, hogy e téren csak magamra számíthatok, hogy nem érdekel az ismerkedés. Úgyis mindig valami geba sz lép fel. Elvagyok egyedül, mint a befőtt. Különben sem hiányzik az, hogy átverjen, megcsaljon egy nő. Az egyedüllét sincs ilyen rossz, sőt. 31f
2019. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van,s nemcsak nő.
2019. okt. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve hagytam abba a nagy párkeresést.Siralmas a kínálat.A hátralévő éveimet már nyugalomban szeretném tölteni.Stresszmentesebb és kiegyensúlyozottabb vagyok mióta nincs senkim.Ezen már nem fogok változtatni a világ legjobb férfijának a kedvéért sem.

Most jól vagyok, és nem bántam meg.

2019. okt. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Milyen stílus kellene?
2019. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira azért mégse szeretnél egyedül maradni ahogy kiveszem a szavaidból...


Ennyi idősen elég jó esélyed van találni valakit aki szeret majd és családot akar alapítani veled, én biztos nem dobnám el a lehetőséget.

2019. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom1122 ***** válasza:
Én 46 éves férfi vagyok. 6 éve szingli. Azért még én is reménykedem hogy majd lesz valaki akit boldoggá tehetek. Már nem vagyok 20 éves ez igaz, de szeretni,tisztelni, megbecsülni valakit 100x jobban megy mint 25 éve😊
2023. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!