Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a mackós pasikhoz a teltkar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mackós pasikhoz a teltkarcsú lányok, az izmos pasikhoz a csinos/sportos lányok, a magas vékony pasikhoz pedig a vékony lányok illenek, akkor az alacsony sovány pasikhoz milyen lányok illenek?

Figyelt kérdés
Mert én még nem láttam ilyen kaliberű felnőtt huszonéves pasit barátnővel, én is ebbe a kategóriába tartozom (168cm/57kg) és soha nem volt barátnőm. Szóval akkor hozzám milyen kaliberű csajt lehetne leginkább elképzelni, akivel a legnagyobb esélyem lenne összejönni kölcsönös szerelemre? Nem anyagi érdek- vagy szexkapcsolatra gondolok, mivel gazdag sem vagyok és a péniszem se nagy. Negatív és troll kommentelők kíméljenek, mert tényleg kíváncsi vagyok mi az én kategóriám (soha nem ismerkedtem sajnos a gátlásom miatt). Ja és ne adjatok tippeket, hogy "gyúrd ki magad" stb.... tudom ezen vagyok, de most a jelenlegi státuszom érdekelne.

2019. okt. 2. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Pedig hidd el nincs így :)

Volt időszak amikor Meghíztam,majd sikerült vissza fogynom de emiatt a pasik terén az ízlésem nem változott meg.

Ne ezen szempontok alapján válogass!!mert egy duci lány lefogyhat és egy vékony is Meghízhat ...ne ez legyen a döntő

2019. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok közhelyes (#3)?

Soha senkinek sem tetszettél még? v. ha igen, azok hogy néztek ki? Nem tudod?

Most tényleg nekünk kéne megmondani, hogy milyen lányok között keresgélj???

A kérdés se állja meg a helyét, külsőre nagyon sokan az ellentétük keresik!

2019. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt látom, hogy sok szempontból az ellentétek vonzzák egymást.

Alacsony lány magas pasival, vékony srác ducival, szőke barnával. A nagyon nőies (cicababa) lányok a macsókkal, a csendesek a nagydumással.

Persze, ésszerű határokon belül, pl. szép nőt kimondottan csúnya pasival ritkán látni, és fordítva.


Amikor a pár testalkata hasonló, akkor az életmódjuk is! De: kis vékony szőke lány, magas, barna pasival. Vagy dundi csendes lány, dundi nagydumás fiúval.


Az a baj, hogy a te testalkatod rettentő nőies. Márpedig a nőket az ellentét vonzza, vagyis a férfiak. A férfias férfiak.

Esetleg keress férfias (kisugárzású) nőt.

2019. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Esetleg keress férfias (kisugárzású) nőt."


Egy ilyen nőt egyébként viccen kívül hogy kell elképzelni?


Egy Uma Thurman kaliberű házsártos nő, aki a fejemhez ba***a a bakancsot és állandóan irányít ( [link] )

...vagy egy fiatalabb Ellen Degeneres kaliberű rövid hajú, agresszív, káromkodó nő? ( [link] )

2019. okt. 2. 19:55
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted ez az agresszív viselkedés a férfias? Vagy a haj hosszán múlik?

Szerintem hanyagold a csajozást. Olyat sose fogsz találni, aki hozzád hasonlóan gondolkodok, és elfogad ilyennek.

2019. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
84%
Szia. Tudod mivel nagyon a külsőségekre mész mondok valamit. Az én barátom 2m vékonyabb alkat ha hízik akkor hasra szóval erről ennyit. Itt vagyok lányként elég magasra nőttem 178 cm viszont molett vagyok. Megvan az alakom de híztam így nem látszik őt ez nem érdekli. Tanácsolom ne külsőségekre menj rá hanem erre hogy milyen a személyiségű lányt szeretnél. De persze az is lehet hogy teljesen az ellentétét kapod. Bármi lehetséges. Ne az szemeddel és ne a farkaddal láss. Meg a közhelyekkel.
2019. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Láttam már tök vékony, magas palit duci, nála két fejjel alacsonyabb nővel, gizda lányt pocakos pasival, meg például egészségesen kigyúrt palit tolószékes nővel.

Ne sztereotípiákba gondolkozz, hanem abban, hogy mit szeretnél egy lányban külsőleg és belsőleg.

2019. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nincs ilyen, hogy kihez-ki illik. Mindenkihez az illik, aki neki tetszik, akivel ő el tudja képzelni önmagát. Itt vagyok magam is nagyon jó példának. 5 éves korom óta atletizálok, többször voltam magyar bajnok, 1 évig az én általam felállított rekordot senki nem tudta elérni, 5 évig kézilabdáztam, 3 évig triatlonoztam. Hetente kb. 45-50 km-t futok (hétvégei futást nem számoltam ebbe bele), kondiba két, néha három naponta járok, vegan vagyok és még emellett is nagyon megnézem, hogy mit viszek be a szervezetembe. Azt hiszem, 15 éves korom óta van masszív kockahasam, sok férfinél fizikailag erősebb is vagyok és most kapaszkodj meg, a MACKÓS TESTALKATÚ férfiak tetszenek. Egyetlen fiúm nem volt, aki sportolt volna valaha is.

Nem ezeken a külsőségeken múlik egy kapcsolat sikeressége. ;)

2019. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!