Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még rajtam kívűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívűl olyanok, akiknek soha nem akar összejönni olyan partner, akit szeretnék csak olyan jönne össze aki nem vonz?

Figyelt kérdés

Tinderen pl. egy super like se jött össze, mindig azokra nyomom el, akik igazán megfognak és eltudnám magam mellett képzelni egy életen át is.

Na, de nem csak tinderről akarok papolni, hanem tényleg nem akar semmi kölcsönös összejönni. Válogatós vagyok, de nem csak a legszebb nők érdekelnek. Testalkat alapján tetszenek mind karcsúbbak, mind teltebbek, inkább az arcot nézem, de leginkább a személyiségét.

Néha úgy érzem megvagyok átkozva.


2019. okt. 5. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
A nők hipergámok. Ha átlagosan nézel ki, átlagos nőt nem kaphatsz, csak csúnyát. Ha átlagnál valamivel jobban, akkor max átlagos nőt kaphatsz. Ha az átlagnál szebb nő kell, akkor pedig hiper-szuper-extra szívdöglesztően kell kinézned, pluszban még emellé gazdagnak is kell lenned.
2019. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen hierarchikus idiotaságokat már egy ideje száműztem az életemből. Az ilyen hülyeségeket az egész társadalomnak száműznie kéne. Ha a hierarchia feszültséget okoz akkor azt is száműzni kéne és radikális baloldali ideológiakat kéne előtérbe helyezni, ami mindenféle hierarchiától mentes, mint pl. ez a hipergámia.
2019. okt. 5. 08:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és én nem hiszek abba, hogy ilyen primitivek lennének a nők. Nem kéne tárgyiasítani senkit se, nem kéne követni a nemi sztereotípiákat, a gyerekeket se kéne férfias vagy nőies dolgokra nevelni és a problémák nem fognak újraternelődni.
2019. okt. 5. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Tinder? Kérdező, egy kép alapján hogy tudsz valakit elképzelni magad mellett egy életen át? És milyen személyiséget nézel te fotókon? A személyiségét még az első randin sem tudod megismerni, ott annyit tudsz eldönteni, hogy élőben működik-e a kémia vagy sem.


Ne érts félre, én is így vagyok vele mint te, de én az elmúlt randi tapasztalataim alapján, nem fotók alapján.

2019. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fotók alapján az égvilágon semmit nem lehet objektíven megítélni.

Levelezéssel is csak par dolgot.

A személyiség megismeréséhez hónapokat kell együttélni a másikkal.

2019. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
#2 Attól, hogy te száműzöd az ilyesmit az életedből, a nők még nem fogják száműzni.
2019. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kép alapján eltudnád képzelni egy életen át társnak? Kicsit baj van a toronyban ! 😀


Ha ronda vagy, esetleg nagyon csak átlagos, akkor a karcsú lányokat vedd le a terveidről.

2019. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2, el kéne döntened, hogy nőt akarsz-e, vagy világforradalmat?
2019. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hipergámiáról beszélsz, de te is jobb nőt akarsz mint aki jutna.... :-)
2019. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!