Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít túl sok elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít túl sok elvárásnak egy férfinél? 30 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés,àtlagos emberekről van szó nem sztárok vagy insta celebek.

2019. okt. 8. 10:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jó de mégis mik az elvárásaid? Nemtudunk függetlenek lenni sem mert nem ismerjük a tényeket.
2019. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézd: 30 évesen azért már illenék tisztában lenni a férfiak természetrajzával ÉS a saját tulajdonságaiddal is.

Legalább olyan szinten, hogy meg tudod fogalmazni a lehetséges problémákat a kettő között.


Szóval: mik azok az elvárásaid, amelyeket a férfiak többsége túlzásnak érezhet?

Másrészt: milyen körökben forogsz te?

Lehetséges, hogy csak azok a férfiak tetszenek neked, amelyek ilyen problémát hordoznak?

2019. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3-as azok nem kizáró okok amiket írtam (2es vagyok). Ezek elvárások. A mai világban már nagy szám ha egy nőnek nem csak elvárásai vannak, hanem hozzá is tud tenni lényeges dolgokat egy kapcsolathoz, s nem úgy h vagy a saját párját használja ki. Elvárások valamilyen szinten kizáró okok is. Én személy szerint nem foglalkozom olyan emberrel, ha férfi ha nő, amiket leírtam. Felesleges. Ők önző (már már nárcisztikus vonásokkal rendelkező) emberek. Ezekből nem kérek (többet).
2019. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Értem a problémád.

Nem hiszem hogy az igényességet össz kellene keverni a túlzott elvárással.

A 30 as szingli nők többsége eszeveszetten keres normális kapcsolatra normális pasit. Sajnos aki potenciálisan szóba jöhet az a 40 es korosztály, abból is aki nem defektes az stabil kapcsolatban van.

Aki szabad az vagy mentálisan sérült vagy egyéb nem mer elköteleződni.

Aki jól nez ki, intelligens az csak szexkapcsolatot akar, éli a szingli életét kötetlenül.

Szóval maradt a selejt, mint a piacon a gyümölcs szombat délben. Oda is korán reggel kell kimenni ha válogatni akarsz.

Ezért mondom, hogy stabil kapcsolat építését 18 évesen kell kezdeni és nem 30 évesen kapkodni.

Szóval nics könnyű dolgod megtalálni a tűt a szénakazalban. Kitartás, és ne add lejjebb az igényeidet.

2019. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

18 évesen csepett korai lett Volna :) ritkák akinek az első szerelmével osszejon és együtt is marad

Atgondolom a dolgokat aztán hátha vagy marad a Szingliség

2019. okt. 8. 12:25
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es!


Most jól megmagyaráztad, hogy miért nem "jut neked" normális hapsi, aki meg jutna az miért deffektes. Sok sikert!

2019. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15.

a 14 vagyok. Nem azt mondtam hogy 18 évesen kell megtalálni az igazit, hanem azt hogy akkor már törekedni kell rá hogy megtaláld.

A 18 éves lányok sem köteleződnek el. Egyik pasiról szállnak a másikra, szinte minden hétvégén mással bújnak ágyba, szóval ki akarják élni magukat, ami nem is lenne önmagában probléma, de telik az idő. Mire észbe kapnak már 30 évesek.

Ha 18 évesen komoly kapcsolatot akar akkor is túl lesz 4-5 próbálkozásom míg összejön.

Azért egy 18 éves lánynak még bőven van miből válogatni.

Egyébként férfi vagyok tartós kapcsolatban, de látom és hallom hogy megy ez a környezetemben.

2019. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem más a tapasztalatom

Meg hiába volt 24evesen többéves komoly kapcsolatom ha ő egy maisk no miatt lelépett ...így alakult.

2019. okt. 8. 13:22
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem egyedi dolgokról írtam hanem tendenciákról.

Én 16 év után váltam el. Semmi nem biztos és semmi nem örök. De azt mondom hogy egy tartalmas tartós kapcsolat ezerszer többet ér mint 30-50 alkalmi.

2019. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy sok elvárás. Rengeteg féle férfi létezik, különféle tulajdonságokkal. Egyik szorgalmas, rendszerető, gondol a jövőre, míg a másik csak bulizni akar, lusta , trehány, tárgynak tekinti a nőket, stb.Ugyanígy nők is vannak sokfélék.

Egy valami nehéz , megtalálni azt aki hozzánk passzol.

Egyébként a napokban mondták nekem is hogy sok az elvárásom, nem hiszem, csak én olyan nő tipust keresek aki már elég ritka.

F36

2019. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!