Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ os single nok, gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ os single nok, gyerekes anyukak! Hogy viszonyultok 30 folott ujjabb parkapcsolatokhoz? Elmult a tizenéves vágyak? (Jóképűség stb)

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy idősebb (még persze fiatal, de azert 16-20 nál már mindenképp idősebb) korban már kicsit átrendeződnek a vágyak, fölleg ha érződik a "nyomás". Ezt arra értem, hogy gyermeket szeretnél, de jelenleg nincs kitől, vagy épp van gyermeked és ez válik "hátrányoddá" párkeresés során. Szooval mik a változások? Vannak egyáltán?
2019. okt. 10. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
A balekok még eltartónak se kellenek.
2019. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell ferfi a gyerekvallalashoz. Kiveszek egyet az arvahazbol.

35 evesen jobban odavannak ertem a kisfiuk is meg a ferfiak is.

Sajat cegem van,boven megelek belole. Sokat is dolgozom a penzemert.

A kis kerdesed eleg regimodi beszukult latasmodot takar.

2019. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Saját gyerekhez sem kell elkötelezett férj. Szexre bármikor találni jóképű férfit(akitől jó géneket örököl a baba). És nem kell tudnia semmiről a spermadonornak.
2019. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Sosem változott az elvárásom: szerelmes akarok lenni valakibe és kölcsönösen! Hogy éppen ki fog meg, kivel van kémia, az nem átgondolt döntés. Én 25 évesen egy 32 éves alacsony, csóró pasihoz mentem hozzá. Nem voltam nagy igényű. kár volt...
2019. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

"Kell nekik egy balek eltarto, azt hali."


Ezeket az ostobákat melyik századból szalajtották?

2019. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem változott az ízlésem. Bár sosem tetszettek a szépfiúk.
2019. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor ő mehet neked utolsó?😃


[link]


Ő aztán tényleg nem szépfiú, neked találták ki🤓

2019. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne éppenséggel szűk látáskörű a kommentem? Csak egybegyszerű kérdést tettem fel, de több a harciasabb válasz mint a normális.:)
2019. okt. 10. 18:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Hol olvastál hűtlen férfiról?


Egyedülálló férfiak is kaphatóak szexre, meglepődtél mi?

2019. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek változások, sőt az igények is ugyanazok (nálam). Az általad említett "nyomás" nincsen rajtam, mert nincs gyerekem és nem is szeretnék, a párkapcsolatot sem hajtom, akinél nincs meg az összhang, azzal nem kezdek bele csak azért, mert harmincon felüli vagyok.
2019. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!