Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagy/és csúnya férfiak, hogyan fogadtátok el, hogy sosem lesz átlagos vagy egy kicsit jobb barátnőtök?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy a megalkuvás nem megoldás...de az egyedüllét sem. Természetesen egy kövérke vagy csúnyácska lány is lehet nagyon rendes, vicces...de azért a külalak is számít, még ha nem is lenne döntő (mert hát mindig az után sopánkodik az ember amiben még nem volt része).


Tudom vannak kivételek is, de az a ritkábbik eset.


2019. okt. 10. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy szisztematikus énképromboló folyamat után tudtam beletörődni és egy nagy adat mazochista öniróniával. Igazából a tartós szüzesség megedzi az ember lelkét és kiöli belőle a szexuális vágyat, egyben elképesztő pusztítást is okoz az ember önbizalmában/személyiségében. Ma már ott tartok 26 évesen, hogy nem izgat, hogy nincs barátom, ugyanakkor egyben totálisan elszigetelődtem az emberektől, semmi barátom nincs és 0 órát dolgoztam eddig. Magyarul romokban az életem és emiatt már messze nem a barátnőhiány a legfontosabb kérdés az életemben. Az hogy a jelenlegi állapotomhoz mennyivel járult hozzá, hogy sose volt lány az életemben azt nem tudom és nekem talán ez egy komplex problémahalmaz. A párkapcsolati életemmel párhuzamosan a karrierem is romokba került. Az önkritika is sokat segített és ma már ha meglátok egy szép lányt, akkor semmi fájdalmat nem érzek, mert tudatosult bennem, hogy ő nem való hozzám, teljesen más dimenzió. Ez olyan, mint amikor meglátsz egy 150 milliós Royce-Rolls-t. Látod, hogy szép autó, de egy pillanatig se gondolsz arra, hogy neked valaha ilyened lehet és ezért a birtoklási vágynak a szikrája sem villan fel, mert annyira irreális szintet jelent. Ma már egyáltalán nem foglalkoztat a társkeresősdi téma, de ha mégis előtörne belőlem valamiféle motiváció, hogy egy barátnőt keressek magam mellé, akkor se tudnám megtenni, hogy fizikailag ne vonzódjak a másikhoz, ami más egészséges, normális magasságú és férfias pasiknak továbbra is nevetségesen alacsonyan megugorható lécnek tűnne (nekem persze nem). Viszont vagyok már annyira magányos farkas, hogy a kompromisszumkötésre ne kényszerüljek rá, mert magam is simán ellennék a továbbiakban és a másikat is becsapnám egy nyomorúságos érdekkapcsolattal.
2019. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocs, 11-es vagyok és természetesen elírtam:

"Ma már ott tartok 26 évesen, hogy nem izgat, hogy nincs BARÁTNŐM"


26/F és 170 cm

2019. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#9

Kifejtenéd? Szerintem az általam boncolgatott téma igenis valódi, még ha számodra nem is fontos (habár az kell legyen ha vetted a fáradtságot és hozzászóltál).


#10

Értem én amit te mondasz (az elméletet) de én úgy látom, hogy te nem az étlagról beszélsz. Kevés az a férfi aki azt mondja, hogy nekem a nagyorrú, kancsi, pattanásos vagy túlsúlyos nők jönnek be és inkább ezt választanám egy szimmetrikus arcú, fitt, hosszú lábú nő helyett. Nyomatékosítom...biztos ilyen is van, de ez nem az átlag. Örvendek neked, hogy te nem tartozol az átlagba.

2019. okt. 10. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!