Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem gáz ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz ha valaki ismerkedés alatt leírja hogy durva hasmenése van? 🤔

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően nem tartom ezt szégyellni való dolognak...de én se írnám le ezt nagyon senkinek, pláne nem akivel ismerkedem. Elég kellemetlen magánügy.
2019. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Gáz a francokat, egy pár napig én is híg kakilni mentem, h rohadna meg ez a szar vírus. :))
2019. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ kell e neked az őszinteség. Mert ha az van, és valami mással kimenti magát, akkor meg persze jön az hogy nem őszinte.

Szóval ha pl ezt mondja hogy ezért nem megy a randira, az teljesen érthető, így tényleg ne menjen sehová :)

2019. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Savlekotő ***** válasza:
49%
Később meg az lenne a baj h mondjuk miért titkolta el h beteg mondjuk tartósan cronh pl,mert ugye nektek csak a tökéletes kell meg a pénzes..
2019. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, amire a #3-as.
2019. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Pénteken ettünk a lánnyal sütit egy kávézóban ami tejes volt és péntek este nyakamat rá hogy nem volt már friss.


Namost nekem ma eléggé híg kakikáim lettek. Nem tudom, hogy most vírus van vagy tényleg sz@r randihelyet választottam.


Mennyire gáz ha megkérdezem hogy neki minden rendben volt-e odabent?


Rohadt kínos, ha a süti miatt megszivattuk volna magunkat

2019. okt. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szar ügy. Én ma el akarnék menni moziba, hogy megnézzem ezt az új horrort, de fosok, hogy befosok, és nem a filmtől.
2019. okt. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben leszarnám... :D
2019. okt. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én ismerkedésnél megírtam neki, hogy Colitises beteg vagyok, emiatt 6-7 véres hasmenésem van, eddig remisszióban voltam, most már fellángolási időszakban, ezért nem tudok most elmenni a 2. randira. Ha nem is az elsőn, a másodikon ekkora dolgot szerintem illik elmondani, mert nem kis betegség.

Habár én ezt szépen megfogalmaztam neki, majd ő meg alpári módon rávágta, hogy "a mai ebédtől ő is majdnem befosott". Szóval szerintem az igazat mindenféleképpen megéri elmondani, csak nem mindegy milyen stílusban közlöd vele.

Volt még jó pár alpári megszólalása, így szépen elköszöntem tőle.

2019. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
#9 szerintem öniróniával próbálta elvenni a helyzet élét. Bár nem tudom hogy mi lehetett a többi alpári reakció.
2019. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!