Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek olyan lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan lehetséges, hogy egy nő egyáltalán nem tud úgy nézni egy férfire, mint párjelölt, de ez egy idő átfordul még is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, aki nagyon csinos. Eleinte én (sem) vettem észre és nem is kedveltem, de az idő múlásával egyre jobban megtetszett és megkedveltem. Ugyanakkor azt érzem, hogy mint férfi semmi esélyem nála. De, azért én szeretném tudtára adni, hogy szívesen udvarolnék neki. Ki mit ajánl, hogy mit tegyek? Hogyan közeledjek? Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet? Egyszóval szeretném, ha nem kollégaként tekintene rám, hanem úgy, mint egy esélyes párjelöltre.
2019. okt. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid.
2019. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el neki udvarolni szép lassan, mondjuk beszélgessetek facen először
2019. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda kell magad tenned nagyon! Azaz rendszeres sport (izmosodás) mivel munkád van akkor arra fokuszalj hogy további sikereket érdemeket érj el ott! Ápoltság személyes higiénia! Nem vicc erre nagyon kell figyelni hogy mindig fogat moss napi 2x a körmök mindig tiszták és esztétikus nagyságúak (az sem jó ha te az egész kormodet le vágód! Mert az is már gusztustalan tud lenni) bőr arc ápolás! Férfi vagy de ez nem azt jelenti hogy a borodnek arcodnak ugy kell kinéznie mint egy zombinak! Friss illat! Azaz nem fél kilo parfüm sőt az sokkal rosszabb! Hanem zuhanyzas + egy kis parfüm valamint mindig a friss illatos tiszta ruhak! És ha már ruhak! Nem kell vagyont költened armanira meg tommy hilfigerre hanem figyelj arra hogy divatos elegáns legyél ne pedig mackó kapitány!

No meg egy kis társalgás beszélgetés fejlesztés erre könyveket és művészetet tudok ajánlani!

Ott van még az udvarlás! És az ettiket! Ajtó kinyitas, előre engeded de általában ne csak vele hanem minden nővel!

Ja és frizura és Szakál ápolás szintén!!!!!!!

2019. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magamról nőként tudom, hogy ilyen eset volt nálam - akkor, ha jobban megismertem az illetőt természetesebben... ergo nem direkt játszotta előttem az agyát, és elkezdett velem barátkozni tényleg barátkozási céllal.
2019. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!