Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetséges, hogy egy jóképű és sportos alkatú férfinek nem keresik a nők a társaságát? 20/f

Figyelt kérdés

A felvetés úgy jött,hogy a környezetemben lévő emberek nagy része állítja azt,hogy szerintük milyen jó pasi vagyok,viszont ezt a gyakorlati élet nem igazolja vissza. Nyilván tisztában vagyok vele,hogy a vonzalom nem csak külsőségeken múlik,az ember személyisége is rendkívül meghatározó a vonzalom kialakításában. Viszont pl. egyik ismerősöm mondta,hogy menjek el bulizni,mert hogy ott biztos majd körül fognak rajongani a hölgyek. Mondanom sem kell hogy nem így történt. :D

Akkor volt egy olyan tipp,hogy regisztráljak a tinderre,mert hogy ott milyen könnyen talál magának az ember valakit. Ehhez képest már vagy 3 hónpaja fent vagyok,de még egyszer sem meccseltem senkivel.

Meg egyik férfi ismerősöm azt állította,hogyha én mondjuk elmennék egy bárba iszogatni,akkor biztos bárkit ágyba tudnék vinni onnan akit csak kinézek magamnak,ehhez képest én a gyakorlati életben nem tapasztalom ezt a nagy érdeklődést a másik nem részéről. :D

Sőt,nagyon sokszor visszautasításokba ütközöm,tehát még a kezdeményezés is meg van bőven a részemről,ennek ellenére nem hogy nem rajonganak körül a nők,hanem még ha futok utánuk sem jön össze semmi érdemleges. :D

És még azt sem lehet mondani rám,hogy mondjuk biztos azért nem akar velem randizni valaki,mert mondjuk buta a szövegem vagy hasonló,ugyanis próbálok kedves lenni a nővel és figyelmes,de persze én sem vagyok tökéletes,ahogyan senki sem.

De az a durva,hogy pl anyukám korosztályának(40 körülieknek) bejövök,de a korombeli csajok meg keresztülnéznek rajtam a legtöbb esetben. :D


2019. okt. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tőgyért ne lehetne?
2019. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
A fiatal lányok éretlenek! Ezt nyugodt szívvel mondom egészen 25 éves korig de még esetekben afelett is! Ettől független nem keresek sem idősebb sem fiatalabb partnert! Ha van valaki beszélek vele és jutok ahova. Nem igen szokott problémát okozni, hogy akár egy kaland összejöjjön
2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"De az a durva,hogy pl anyukám korosztályának(40 körülieknek) bejövök,de a korombeli csajok meg keresztülnéznek rajtam a legtöbb esetben. :D"


Valahol itt van a magyarázat. Annak a korosztálynak bejössz, mert szívesen látnának lányuk barátjaként. De ez sovány vigasz, ha maguknak a lányoknak (20 év körülieknek) meg nem jössz be.

Persze a lányok sem egyformák, tehát ha sokáig keresel, talán megtalálod azt, akinek az esete vagy (és ő is teneked).

2019. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát jó de kik állítják hogy jó pasi vagy? Mert ha az idősebb kolléganőid vigasztalgatnak ezzel, meg a rokonok el vannak tőled ájulva, micsoda szívtipró, like szív puszi jelek facebook stb, az nem számít, neked a korosztályod véleménye kellene. Nem próbáltál vagányabb lenni kicsit? Öltözködés, stílus :)
2019. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy csak nyugtatnak, és valójában szarul nézel ki.
2019. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Airesx ***** válasza:
27%
Szerintem csak jópofiznak. Én 23 vagyok, jóképű, izmos. Soha nem okozott fejfájást barátnőt vagy alkalmi partnert találni. Egyébként aztjavaslom gondolkodj nőként, hogyha te lennél a helyükben, mit várnál el magadtól és abba az irányba változtass.
2019. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Minden 20 éves fiúnak ezt mondják anyu barátnői! :D


A saját korosztályod osztályoz téged. 20 évesen a fiúk fele sportos alkat, ez nem nagy fegyvertény. 20 évesen a fiúk nagyjából jóképűek. A lányok is ilyenkor a legszebbek.


Szóval te olyan ligában játszol, ahol most a legszebbek az emberek. Nem csak te vagy így, hanem nagyon sokan. Óriási a választék a lányoknak is. A 20 éves lányok agyilag még nem nőttek fel, nekik valami instagram-model srácnál kezdődik a belépő. El kell fogadni, ők ilyenek. Ezért néznek át rajtad, anyukád 40-es barátnői meg már csak a fiatal srácot látják benned, ergo a saját fiatalságukat.


Én is 40-es férfi vagyok, és sok 20 éves lányra mondom hogy szépek, pedig anno 20 évesen nekem sem jöttek volna be.

2019. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha börtönben van...
2019. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!