Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszeretni egy férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretni egy férfit, aki kicsit sem tetszik? Ez, vagy az örök magány jobb? 28/n

Figyelt kérdés

Nézem a volt osztálytársaimat, ismerőseimet facebookon, kivétel nélkül házasok vagy élettársi kapcsolatban élnek, a 80%-uk gyerekkel már. Szégyellem magam előttük, és a családom előtt is, hogy én ennyire vittem, hogy egyedül tengődök, és nem amiatt mert karriert építettem (egyszerű munkát végzek), hanem mert a kutyának sem kellettem. A legutóbbi kapcsolatom 2 évig tartott, együtt éltünk, azt hittem révbe értem, de szakított velem. Azóta több mint 1 éve egyedül vagyok. És teljesen egyedül, nincsenek randik, majdnem kapcsolatok, jó lett volna csak elszalasztottam érzések, egyszerűen senki nem udvarol nekem. Élőben, ha néha elmegyek beülni valahova, még senki nem kezdeményezett nálam, átnéznek rajtam. Társkeresőkön fennt vagyok már egy éve, de ott szintén ez a tapasztalatom, aki tetszene nem törődik velem, vagy csak szexelni akar. Annyi reményem van, hogy ezeken az oldalakon néha kapok érdeklődést férfiaktól, viszont ők nem tetszenek külsőre egyáltalán. Vagy nagyon alacsonyak 165-172 centik, vagy nagyon kövérek. Én próbálnék esélyt adni nekik, de azután hogy a volt párom egy olyan férfi, aki teljes mértékben az ideálom volt, magas, vékony, kékszemű, ez nagyon nehéz nekem. De az élet pofára ejtett, rá kellett jönnöm hogy eddig minden exem (2 komoly kapcsolatom volt) szintemen felüli férfi volt ezekszerint, hiszen én azóta külsőre nem változtam, most mégis ezzel szembesülök hogy nincs rám érdeklődés.

Szeretnék egy tartós kapcsolatot, szeretnék boldog lenni, szeretnék egyszer kisbabát. De úgy látom ehhez le kell győznöm a külső miatti elvárásokat magamban, ami nagyon nehéz. Hallotam már ilyet, hogy egyeseknek sikerült megszeretni úgy a párjukat hogy az elején egyáltalán nem vonzotta őket külsőleg, meg szexuálisan, de jó ember volt, és barátként egyből megszerették, majd állítólag jött a szerelem is.


2019. okt. 16. 08:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Hallottál már ilyet, mert vannak emberek, akik nem a külsőbe szeretnek bele. Akik tudják, hogy a belső értékek mennyivel többwt jelentenek egy kapcsolatban. Pofára ejtve meg azért lettél, mert egy felszínes buta liba vagy.
2019. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

28 évesen ne beszélj még örök magányról.

Ha nem tetszik egy pasi, nem kötődsz Hozzá, nincs értelme a kapcsolatnak. Az,hogy most, vagy X ideje egyedül vagy még nem azt jelenti,hogy örök magányra ítéltettél. Majd jön egy pasi, csak legyél nyitott erre.

2019. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nem is akarok olyanba beleszeretni, aki kicsit sem tetszik.
2019. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Magányos vagy értjük. Mondanám, hogy beszélgessünk, de kellemetlen érzés lenne, hogy nem tudom épp leadsz az igényesböl vagy sem.. és fordítva is gondolom kellemetlen lenne, hogy csak azért kezdenék veled beszélni, mert sajnállak.
2019. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne az igényeidet add lejjebb, mert attól boldogabb nem leszel. SZórakozóhelyre menj, tuti fognak kezdeményezni. Nappal nem jellemző.
2019. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már számtalanszor feltetted. Neked pszichológusra van szükséged. Kérj segítséget.

Attól, hogy ide írogatod ki több alakalommal ezt a kérdést semmi sem fog változni.

2019. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy van egy külsőd, amit nem te választottál, meg nem fogod egy speciális szemüvegen át nézni a világot, ami szépnek mutatja a csúnyát. Csak abba tudsz beleszeretni, akit őszintén vonzónak találsz. Ez nem olyasmi, amit magadra tudsz erőltetni és nem kell szégyellned, ha úgy érzed, jobb a kiszemelted, mint te magad. Ha szerelmes leszel egy görög félistenbe, akkor szerelmes leszel. Ha pedig megtörténik az a mesebeli csoda, hogy Herkules viszont szeret, csak annyit tegyél, hogy ne kérdőjelezd meg. Ne keresd a miértjét, fogadd el, mint az élet ajándékát. Hidd el, hogy ha megkapod, akkor meg is érdemled és tojd le a nyávogókat, akik szerint majd "nem illetek össze".
2019. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel a felfogással, sok kolléganőmtől hallottam már hasonló megnyilatkozásokat. Az alapfelfogás az, hogy ha egyszer már volt egy jó pasija akit huzamosabb ideig meg tudott tartani, akkor az a minimum szint, annál lejjebb nem adja, mert kapcsolatok terén is fejlődni szeretne. Ahogy egyre érettebb személyiség leszel úgy változik az értékrended és sajnos egyre válogatósabb is leszel. Nem feltétlenül külsőségekről beszélek, bár Te kérdező ezt emelted ki.

Női szempontból a kor nagyon fontos dolog,20-30 között a fiatalságoddal szinte bárkit megszerezhetsz, nagyon sok férfi keres ilyen korú partnert. 30-40 között sok tapasztalattal a hátad mögött már válogatósabb vagy de az érdeklődő férfiak száma csökken és még azt a kevesebb érdeklődőt is jobban megszűröd. 40+ után már csak a "selejt" marad, mindegyikkel valami probléma van, kérdés melyikkel tudsz tartósan megbékélni. Elnézést kérek férfi társaimtól, de ez így hangzott el.

Sok Nőtől hallottam már korábban, hogy a férjük első látásra nem volt az esetük, de adtak neki egy esélyt és megszerették őket, mert jó ember. Mondják ezt úgy, hogy a korábbi kapcsolataikban hozzá hasonló adottságú partner soha nem volt és a korábban átélt sok csalódás és rossz tapasztalat hatására változtattak az értékrendjükön. Hát ez elég furcsa számomra, mert akihez nem vonzódsz, ott szexuálisan nem leszel aktív, nem fogsz róla fantáziálni csak elvagy vele.Lehet hogy a kapcsolat jól működik(nem fog megcsalni), még az is lehet hogy a család is létrejön, de a kérdés csak az hogy meddig.

Nagyon sok csinos kolléganőm van aki nem él tartós párkapcsolatban, vannak férfiak az életükben de nem akarnak velük együtt élni. Ha társkeresőznek, akkor többnyire hazudnak a korukról és nem rejtik véka alá, hogy ők bizony fiatalabb férfit keresnek maguk mellé, mert hozzájuk vonzódnak szexuálisan.

2019. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Ez szinte biztos, hogy a szintezős lelki sérült férfi. Minden héten van több kérdése is ugyan ilyen szóhasználattal, csak a férfi oldalról.


Lehet most abban keres önigazolást, hogy "bezzeg ha nő lenne"..


Nem véletlenül feltételezem ezt, már párszor azt is kifejtette, hogy társkeresőre is regisztrált nőként, hogy önigazolást nyerjen a "bezzeg a nők" témában.

2019. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

Miért kellene neki pszichológus?

Mert nem ragadnak rá a pasik?

Vagy mert kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatot szeretne?

2019. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!