Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt értem hogy közel 30 évesen mért nem kellek a nőknek, nincs jó munkám, nem vagyok határozott, magabiztos, se magas, de előtte? Vagy tizenévesen? Akkor se kellettem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Mi az hogy nem kellesz? Probalkozol is vagy csak varod a joszerencset?
2019. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kb 10 éve fent vagyok társkeresőkön,0 eredmény,pedig ott jobban nézek ki mint élőbe
2019. jún. 3. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy ezek a kérdések már ezerszer fel lettek itt téve. Általában kevés háttérinfo nélkül. Sablon biztató-vagy épp lúzerező (ami nem szép) válaszokon kívül sajnos nem nagyon lehet mit válaszolni, mivel ezer oka lehet.
2019. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Vicces, en kellettem volna sok lanynak altalanosban, csak meg nem foglalkoztam akkor veluk. Inkabb bandaztam a haverjaimmal.


Kozepiskolaban nem volt lany, utana meg kesz vege, annyi. Egyenes ut a 35-ig szuzen.

2019. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem értem én se,még nem találkoztam ilyen férfival
2019. jún. 3. 12:56
 6/19 A kérdező kommentje:
kb 11 éves koromban akartam elsőnek barátnőt az osztályból,a lány az osztályból összejött 2 fiúval,de velem nem,nyilván itt nem kell nagy dolgokra gondolni
2019. jún. 3. 12:58
 7/19 A kérdező kommentje:
középiskolában kiröhögtek a lányok,meg lemúmiáztak,nyilván nem lehettem akkor egy szépfiú
2019. jún. 3. 12:59
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
En ket ferfit is ismerek, akiknek kb 34 eves korukban volt eloszor kapcsolatuk. Tenyleg sok minden allhat emogott: szexualis neveltetes hianya, zarkozottsag ( orokolt, vagy akar betegsegbol fakado ), komplexusok tarhaza, onismeret hianya, de akar mas ok is.
2019. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Jó tuskó osztálytársnőid voltak hallod-e. Lehet emiatt is van gondod a nőkkel való ismerkedés terén.
2019. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem, soha, senkinek nem kellesz!


Tessék, örülsz?

2019. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!