Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként miért nem kellek a magas nőknek?

Figyelt kérdés

197 cm magas vagyok és általában azt veszem észre nem tetszem a magas nőknek. Az alacsony lányok közül mindig szoktam tetszeni valakinek, többéves kapcsolatokban az előző barátnőm 160 cm volt, az őelőtte lévő 165 cm és szerettem is őket. A legtöbb csaj is akikkel valaha voltam, olyan 160-175 körüliek voltak. Arcra és testalkatra is rendben vagyok, az életem is rendben van, ráadásul azért írom hogy kifejezetten a magas csajoknak nem jövök be, mert az alacsony lányok közül a visszajelzések alapján soknak igen.


A másik, hogy nekem meg pont hogy vonzó egy nőn a magasság. Más férfinek ez lehet a szőke haj, vagy nagy mell, vagy más, nekem a magas nők tetszenek különösen. (De a nőknél is van ilyen, hogy neki a kopasz jön be, neki a kék szem, stb.) Életemben egyszer voltam egy magas lánnyal, 182 cm-essel, de ott ő dobott egy hónap után. Azt veszem észre, hogy nem tetszem a magas nőknek. (Ez nálam kb. 180 cm-nél kezdődik, vagy max. 178, ilyesmi.) Keresem a tekintetüket az utcán, elmegyünk egymás mellett és ő csak egy kicsit néz fel rám, én csak egy kicsit le rá, nem 30-40 centiket mint az alacsony lányokkal szoktam, de semmi. Nem érzem rajtuk a vonzalmat, érdeklődést, tetszést ha rám néznek. Képzelődöm? Érdektelenül elfordítják a tekintetüket egy pillanat után, mennek tovább. Ott állunk egymás mellett valahol (mondjuk buszmegállóban), én teljesen kimagaslom, ő ott van a közelemben, magasságban alattam, de nem sokkal. De mintha ott se lennék, észre sem vesz. Gyakran megtörténik.


Tudom a magasság csak egyetlen dolog a sokból, nem csak ez határoz meg egy embert, én is tudom és ennek a szellemében írtam ezt az egészet. Ne higgyétek, hogy csak ez számít nekem az életben, de ez most mégis feltűnt és az utóbbi időben sokat gondolkozom ezen, azért is írtam róla kérdést.



2019. máj. 14. 12:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Általában nincsenek gondok az önbizalmammal, de ezzel kapcsolatban most előjött mégis
2019. máj. 14. 12:59
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

És kit érdekel a magasságod???


- Pénz?

- Pénisz?

- Meló?

- Lakás?

- Kocsi?

2019. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

#2. válaszoló

Az itt rinyáló törpe dugó faszikat,akik szerint a sikertelenségük oka,hogy alacsonyak.

2019. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.-nak.


Ja, igaz! :)

2019. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Haha, hát ez fura, 185cm vagyok, és nekem meg pont az a bajom hogy a magas pasikat nem érdeklem, pedig nekem pont ők tetszenének igazán. Mindig az alacsony lányokkal látok ilyen magas pasikat, magassal kb sose😅 Én sokszor azért nézek el más fele mert zavarba jövök, ha valaki már messziről se tetszik, arra közel se szoktam nézni
2019. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 190 cm vagyok, de ugyanez a helyzet. Ronda sem vagyok, inkább megosztó a küllemem, de mivel voltak már (szép, formás) barátnőim, csak nem lehetek egy hányás. Mégis szinte semelyik nő nem néz meg az utcán. Alacsony sem és magas sem. Szerintem semmit nem számít nekik a magasság. 31F
2019. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bakker durvák, és egyben nagyon jók a válaszok és a kérdés!

Én 170 cm férfi vagyok, és sokszor látok alacsony lány- magas fiú párt, és soha nem értettem. Mindig azt gondoltam ezek biztos ilyen félénk férfiak, nem mernek az egyszintű nővel összejönni. És amúgy meg bár viszonylag alacsony vagyok, még nekem is vannak lányok akik túl alacsonyak lennének. (155 cm pl.). Én is azt szeretem ha a lány pár centivel, max 10 centivel alacsonyabb mint én.

2019. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!