Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok harmincas nő szingli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regota erdekel ez a dolog es gondoltam felteszem ezt a kerdest. Harmincas holgyek. Mi az oka hogy sok no kozuletek szingli? Nincs idotok vagy egyszeruen csak nem jon ossze?

Eleg sok ilyen not ismerek. Tok aranyosak, kedvesek,csinosak es szepek is. Ezert nem ertem hogy nincs nekik senki?! 22/F

Kort is irjatok legyszi:)


Nem..nem szingli harmincasokat keresek! Egyszeruen csak kivancsi vagyok!:)



#probléma #párkapcsolat #Harmincas nők
2019. okt. 17. 13:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
78%

Mert a korunkbeli pasik hasznavetetlenek, nem lehet semmiben szamitani rajuk, mindent elvarnak a masiktol, egy egyszeru kajat nem tudnak elkesziteni, hazamennek a munkabol es doglenek.

35 evesen mar kezdenek rusnyulni, de elvarjak a tokeletes kulseju tarsat, de igazabol ez sem eleg, mert kesobb meg a 20eves lanyokra verik a farkukat es felrekurnak.

Na ezert kedves kerdezo.

2019. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
#28 Naaa..ne csipkelodj!:D
2019. okt. 17. 14:47
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Aki a szülésre hivatkozik: anyukám engem 40
2019. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
91%
szóval, 40 évesen szült. :) És sokkal jobb helyzetben érzem magam azokhoz képest, akiket nem akkor vállaltak, mikor minden mást kipipáltak az életben és kiélték magukat. Engem így nem hanyagoltak el és felkészülten érte őket, hogy gyereket kell nevelni látástól vakulásig. :)
2019. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok 29 évesen szingli, mert az exem az elmúlt megcsalt. 8 év ment a kukába. Kiszámolhatod h a komplett húszas éveim erre a kapcsolatra mentek. Egy hónapja lett vége, de már azt hallom vissza mindenkitől h már mióta egymtt van a csajjal. Na ezért vagyok szinte 30 évesen szinglim
2019. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
#31 Szia! Koszonom a valaszt! Nem szeretnek feszultseget generalni es megbantani sem akarok senkit. Viszont amit irtal az sok nore is ugyan ugy igaz:)
2019. okt. 17. 14:54
 37/53 A kérdező kommentje:
#35 Nagyon sajnalom ami tortent veled:/ Nem lehet ezt egyszeru feldolgozni. De en ezt sem nagyon ertem. Mire jo ez? Ha nem mukodik miert nem lehet kozolni h oke..en nem akarom ez folytatni..aztan mennenek utanna mashoz. Miert kell felre dugni..egymas hatamogott..tonkreteve ezzel a masikat.
2019. okt. 17. 15:04
 38/53 anonim ***** válasza:
83%
Én 33 éves nő vagyok, válófélben, mert megcsalt a férjem. Nos, én ezért vagyok éppen szingli. Pedig széparcú, sportos testalkatú, igényes, művelt, kedves nő vagyok...neki ez mégsem volt elég. Természetesen nekem is vannak hibáim, mint minden embernek, de úgy gondolom egy házasságban az lenne a minimum, hogy elmondod a társadnak, hogy mi bajod van és nem titokban félrekú.sz, miközben a feleségeddel is tervezed a gyereket és hazugságban tartod évekig. Egy szerencsém van, hogy ez most derült ki (természetesen nem a férjem vallotta be, hanem lebukott) és nem 5 év múlva...így még van esélyem normális családra...nem vagyok karrierista.
2019. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
#38 Nagyon sajnalom! Eppen az elotted a valaszolonak irtam h nem ertem ezt. Viszont ebben az esetben egy percet se szomorkodj! Orulj neki h nem szultel neki gyereket. Most csak elvalt no leszel..nem egyedulallo anyuka. Igy meg mindig tobb eselyed van..es szurkolok hogy talalj egy normalis ferfit..es legyen egy szep nagy boldog csaladod!:))
2019. okt. 17. 15:16
 40/53 anonim ***** válasza:
83%

31


Ne butaskodjunk azert, nem igazan jellemzo az a 30as nokre,hogy hazamennek es ledoglenek a tv ele, hisz tudjak,hogy a ferjuk majd foz,mos es kitakarit.

Az sem jellemzo,hogy 20eves kisfiukkal csaljak meg a ferjuket.

Nem kell oket vedened csak,mert te is himnemu vagy.

2019. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!