Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok harmincas nő szingli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regota erdekel ez a dolog es gondoltam felteszem ezt a kerdest. Harmincas holgyek. Mi az oka hogy sok no kozuletek szingli? Nincs idotok vagy egyszeruen csak nem jon ossze?

Eleg sok ilyen not ismerek. Tok aranyosak, kedvesek,csinosak es szepek is. Ezert nem ertem hogy nincs nekik senki?! 22/F

Kort is irjatok legyszi:)


Nem..nem szingli harmincasokat keresek! Egyszeruen csak kivancsi vagyok!:)



#probléma #párkapcsolat #Harmincas nők
2019. okt. 17. 13:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
81%

28-as. A kérdésed jogos. Most van a "pihenő időm", ugyanis ha megfigyeled, napokig nem vagyok jelen. Akkor dolgozom. Egyébként ALT-tab-ot használok, mert közben CFD szoftverrel tervezek egy napkollektort... pihentetésképpen, hobbiból. Aztán majd megépítem. Na akkor sem leszek jelen! :D


Anno, egy műszaki kérdés miatt jöttem a gyk-ra, aztán mivel imádom az emberi viselkedést, a társadalmat stb. figyelni, boncolgatni, így gyakran felnézek ide is. Csak ennyi a titok.

2019. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
#40 Nem feltetlen a harmincas nokre ertettem hanem osszessegeben. Vannak olyan nok aki nem csinalnak semmit..csak el akarjak tartatni magukat..es a hazimunkat sem szeretik. Az igenyeik viszont hatalmasak..csereben viszont annyit tudnak nyujtani h lefekszenek a ferfival..es ennyi. Akadnak ilyenek is..en erre ertettem:))
2019. okt. 17. 15:33
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

A tini korom és a húszas éveim elejét elbénáztam és vagy nem kellettem senkinek, vagy olyannak aki nem dobott az önbizalmamon hanem csak tovább rombolta. Aztán mentálisan megroggyantam, azóta meg azért nincs senki. Most már lehetne olyan is aki még tetszene is csakhogy én vagyok alkalmatlan az emberi kapcsolatokra.

Így jártam. Annyira már nem zavar, mint amennyire illene.

2019. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hol élsz ,de azért annyira sok 30-as szingli nincs.
2019. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
#44 Nem azt mondom hogy tele a vilag veluk..de azert viszonylag sok van:)
2019. okt. 17. 16:49
 46/53 anonim ***** válasza:
55%

Azt hiszem talán részben betudható a társadalmi széthullásnak is.

Kezd szétesni a "balansz" a nemek között.


Korábban az egyik hozzászóló jó hosszan leírta, mennyire alkalmatlanok a 30-as férfiak. Igen, egyre gyarapszik a számuk, generációnként hatványozottan. A legnagyobb probléma, hogy ez öngerjesztő folyamat.

Egyre több a széthulló család, szingli anyuka, akinek a kisfia soha nem fog férfi példaképet kapni. Szét sem kell hullania egyébként, egy működő házasságnak is lehet rossz mellékterméke. Amikor az apuka a háttérbe szorul. Anyuka a főnök, főnökösködő. Amikor egy fiú gyermek ezt látja, ebben nő fel.

Nem egy határozott, céltudatos, magabiztos karakterré válik, hanem egy bizonytalan, önbizalom hiányos tutyimutyi egyénné.

Huszonéves korban ez még nem nagy akadály, mert addig elég a jó külső meg a cuki belső, de amikor családalapításra kerül a sor, akkor jönnek az élet legnagyobb megmérettetései. Ott már kevés lesz.

Akkor már egy 30 éves nő bizony egy férfit akar.

Azonban ilyet egyre kevesebbet fog találni. Valóban, ahogy elhangzott. Ezek már addigra foglaltak.


Eltolódtak a felnőtté válási "korhatárok".

Sajnos a leginkább a nők szívják ezt meg, mert náluk ketyeg a biológiai óra, a férfiaknál kevésbé.

Ebben a cikkben ugyan a 30as szingli nők a téma, azonban egy 30as nő mellé nem egy 30-as pasi illik. Legalábbis már biztosan nem. Inkább egy 40 éves.

Egy harmincas pasi inkább 20-25 körül keresgél.


A nők elférfiasodnak, a férfiak elnőiesednek (viselkedésben). Családok szétesnek, jó példaképek fogyatkoznak. Értékrendek bomlanak.


Fingom sincs hova fog ez vezetni, de ezek alapján következtethető, hogy még a mi életünkben lesz egy igen komoly öngyilkossági hullám. A megkeseredett, boldogtalan emberek száma egyre nő. Nem rég cikkeztek erről, hogy ez az agyhalott incel meg mgtow mozgalom egyre mélyebbre süllyed. Keserű agressziótól fűtött férfiak gyilkolásznak. Növekszik az öngyilkossági ráta. Ezek mind főleg a férfiakat érinti, nagyobb számban, de közvetett hatása a nőkre nézve is van. Sokan fogják leélni emiatt az életüket egyedül.


29F

2019. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

#46

Szia! A #8-as utan te fogalmaztad meg ezt a legjobban. Sot meg igy "visszamenoleg" is mitol "alakul" vagy alakulhat ez igy. Koszonom szepen a valaszod!:)

2019. okt. 17. 17:12
 48/53 anonim ***** válasza:
84%

:)


Amúgy, azt vedd figyelembe, hogy én a szétcsúszás férfi oldalát írtam meg, ennek van ám női oldala is...

Nem minden 30-as nő azért szingli mert ő rendben van és nem talál normális pasit :) Akadnak közülük is bőven szétcsúszottak.

Ez van, ilyen világot élünk és egyhamar ez változni nem fog.


29F

2019. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
#48 Persze figyelembe veszem! Igen tudom hogy nok is vannak szetcsuszva nem csak ferfiak. Hat nem..nem valoszinu hogy fog. Ha fog is valtozni..en arra tippelnek hogy rossz iranyba:/:)
2019. okt. 17. 17:50
 50/53 anonim ***** válasza:
94%

Valahogy mindig kifogtam az utóbbi időben azokat, akiknek nincs gerince, agresszív, tahó, vagy anyu pici fia. Éppen most váltam meg anyu pici fiától, aki amúgy egy rossz mondat miatt ököllel csapkod, olyan dühkitörései vannak. A másik, aki kihullott az életemből, egy olyan ember, aki a régen halott anyámat qrvázta, és akinek az volna a legnagyobb öröme, ha tönkretenne.

Szóval mostanában a férfiak nem is igazán érdekelnek. Egy darabig tuti nem.

2019. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!