Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok harmincas nő szingli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regota erdekel ez a dolog es gondoltam felteszem ezt a kerdest. Harmincas holgyek. Mi az oka hogy sok no kozuletek szingli? Nincs idotok vagy egyszeruen csak nem jon ossze?

Eleg sok ilyen not ismerek. Tok aranyosak, kedvesek,csinosak es szepek is. Ezert nem ertem hogy nincs nekik senki?! 22/F

Kort is irjatok legyszi:)


Nem..nem szingli harmincasokat keresek! Egyszeruen csak kivancsi vagyok!:)



#probléma #párkapcsolat #Harmincas nők
2019. okt. 17. 13:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
19%
Mert olyan elvárásaik vannak,mintha 20 évesek lennének..
2019. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
93%

#8: Nem vagy pszichológus, de sajnos van bőven abban igazság amit írsz. Kicsit elszomorító, hogy néhány ponttal magamra ismerek. Ez van.


29F

2019. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
86%

A 8-as nagyon jó dolgokat írt. Kevés olyan 30-as férfi van akivel ki lehet alakítani felnőtt, érett kapcsolatot ahol a "felnőtt élet" dolgai közösen mennek.

A másik pedig az, hogy szerencsére már nem azt a kort éljük ahol muszáj volt férjhez menni mert különben éhen haltál. Egy dolgozó, életével haladó nő egyáltalán nincs már rászorulva a férfi segítségre. Ezért inkább vannak egyedül mint egy olyan férfivel aki nem igazán alkalmas komoly kapcsolatra mert nem tudja elfogadni, hogy nem 20 éves már és nem a bulikáról szól az élet.

2019. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
#8 Szia! Koszonom szepen a valaszod! Nekem is ez a fo "tippem" ezzel kapcsolatban. Tul sokat dolgoznak..szeretnenek valamit elerni. Nem akarnak senkire sem szorulni..senkitol fuggeni. Ez meg nyilvan ido..sok munka mire ezt elerik. Aztan..egyszeruen nem fer bele..vagy emiatt nem alakul a maganeletuk.:))
2019. okt. 17. 14:02
 15/53 anonim ***** válasza:
85%
59%os. Most olvasd vissza légyszi, hogy tök ismeretlenül milyen stílusban írsz nekem :) És mint írtam, nem dugok fűvel-fával, úgyhogy nem bánom, hogy mit akarnak.
2019. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
15%
#13 Jó dolgokat írsz, csak a természetnek nem lett szólva, hogy karriert akarsz építeni és engedje már meg, hogy 3x évesen akarj gyereket tervezni. A nő még mindig 17-24 éves kora között a legalkalmasabb gyermekvállalásra. Közel a negyvenhez jön a meddőség és a magzat rendellenességének hatványozott kockázata. De tegyük fel 38 évesen szül a nő. Milyen jól mutat a középiskolai ballagáson az 56 éves anyuka. Bár már az ovi ballagáson meg fogják kérdezni: a nagymama tetszik lenni?
2019. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem számít, hogy apa nagyapakoru, mi...
2019. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
#10 Nagyon sajnalom hogy igy alakult. Remelem talalsz majd egy normalis ferfit aki megbecsul!:))
2019. okt. 17. 14:09
 19/53 anonim ***** válasza:
16%
#15 De nem cáfoltál meg, hogy: hoppá, tényleg tele van a GYIK és világ szingli férfiakkal. Lehet nem dugsz fűvel-fával, de átnézel itt és máshol is a komoly kapcsolatot kereső magányos pasikon. :)
2019. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%

16.


es mi van akkor, ha 56 eves anyuka a ballagason? kinezik? vagy nem eleg sok apuka fogja rajta felejteni a szemet mert mar milf se?


az en apam 52 volt, mikor szulettem, anyam meg 42. anyat sose nagymamaztak le, apamat rengetegszer a nagypapamnak neztek.


amugy en nem azt mondom, hogy jo a mai csak-karrier szemlelet, de sajnos nem talalt ki senki semmi jobbat. egy keresetbol mar nem lehet csaladot eltartani, es egy intelligens no nem is akarna, hogy egy ferfi eltartasan muljon a sorsa, mert nincs sajat egzisztenciaja, hisz akkor ugyanolyan kiszolgaltatotta valna, mint a regi korok noi. es mi volt regen? nok szultek sorban, a ferfi meg ment es qúrvázott szepen, hiszen az asszonynak ugysincs szava, ugyse tud sehova menni.


es mit lat egy tizeneves jokepessegu lany? egyreszt hogy "valositsd meg onmagad", masreszt sok helyen meg mindig azt, hogy anya csinalja a haztartast, anya adta fel a karrierjet. nalam is ez volt, es jottem hogy majd eeen megmutatom! persze most 25 evesen mar maskepl gondolkozom, de az is erdekes, hogy a korosztalyombeli pasik kozel se akarnak meg olyan volumenu kapcsolatot ahol gyerekvallalas akar csak szobakerul.



szoval nem a nok farokkorhintazasa a legnagyobb baj, hanem ertekvalsag van, tarsadalmi identitasvalsag, amivel egyelore senko nem tud mit kezdeni. nincs jo alternativa.

2019. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!