Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen van még értelme keresni a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy csak az igazival érdemes kapcsolatban lenni, esetleg elkötelezni magunkat. De mi van azokkal akik hosszú éveken át nem találták meg? Legyenek magányosak életük végéig?

Vannak itt olyanok akik nem voltak halálosan szerelmesek de mégis elkötelezték magukat a párjuk mellett és nem bánták meg?


2019. okt. 19. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Gyerünk egyedülálló harmincas nők pontozzátok le az igazságot! Aztán nézzétek meg valami romantikus förmedvényt ami arról szól, hogy a tökéletes, sármos, vagyonos, vicces, romantikus pali egyik nap becsönget az elhízott sikertelen szingli nő ajtaján.
2019. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

11.-nek!


Király vagy!

2019. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én pl. 33 évesen ismertem meg a férjemet. És nekem ő a megfelelő férfi. Nem tökéletes, mint ahogy én sem. Egy munkatársam 50 évesen ment férjhez, egy házasság és egy hossszú élettársi kapcsolat után. És boldog. És lehet, hogy a 25 éves nő a 40-es, sármos, vagyonos pasijával meg nem boldog, mert nem működik a kapcsolat. Sem a kor, sem a vagyon, sem a kölső nem garancia a kapcsolat működésére.
2019. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül is lehet jó párkapcsolatban élni. Elég a szeretet is.
2019. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes,egyedülálló 40 körüli elhízott nőként megtaláltam a nagy Ő-t,aki fiatalabb mint én,nincs elhízva,és jó az ágyban.
2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Én is már 5x megtaláltam a Nagy Őt- akivel minden más lesz és úgy érzem mellette akarom leélni az életem... ma már levegőnek nézem őket
2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
van, de kevés
2019. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. A mai konzervatív világban minden lány megtalálja az élete szerelmét 18 évesen, hozzámegy és vele marad halálig. Közben szül egy rakat gyereket. Ásó-kapa-nagyharang. Aki 30 után egyedül van az úgy is marad.
2019. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!