Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 feletti férfiak. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 feletti férfiak. Hogy törődtetek bele, hogy jobb egyedül és soha többé nem kell nő (sok rossz tapasztalat, esetleg megcsalás, stb)? Mennyi idő kellett, hogy elfogadjátok, hogy egyedül vagytok és ez így sokkal jobb nektek? Nincs hiányérzetetek?

Figyelt kérdés
Én 34 vagyok, 2 és fél éve megcsalt az egyik barátnőm, 4 éve a másik. A mai napig nem tudtam kiheverni, és nem is fogom. 2 éve nőre nézni nem tudok és nem is akarok. Ennyi sérelmet nehéz lenyelni. Nektek hogy ment a beletörődés a magányba? Nekem 2 év alatt kissé sikerült elmélyedni benne, jobb Így, bár van hiányérzetem, hogy ne lesz jó egyedül megöregedni. De azóta ha próbálkozok is, csak elutasítás a vége. Lehet kiül az arcomra a fájdalom. Lehet jobb ez így...
2019. okt. 19. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem törődtem bele, rengeteg lánnyal vagyok viszonyban, és jól érzem magam így. Egy 30-35 éves férfi a legkelendőbb, ha sikeresen építette az életét husznévesen, és odafigyelt magára, akkor kb. 18-30 korosztály java része meghódítható. Ennél jobb már nem lesz.
2019. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy igyak egy bögre tejet, nem kell tehenet tartani!
2019. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy ügy. Kb. 10 évente egyszer találkozom potenciális jelölttel. Ez azt jelenti, hogy még maximum 2-3 csalódás, azután vége, mert elföldelnek. Fél lábon is ki lehet annyit bírni.
2019. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó: na igen, ez igaz.
2019. okt. 19. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy ne sajnáltasd magad és próbálkozz jobban! Önsajnálat helyett bizonyítani is lehet, nem a gyakorin keseregni.
2019. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Meg persze választani is lehet... Vagy te küzdesz a nőkért, vagy hagyod hogy felszedjen valaki és az a nőtípus olyan is általában.
2019. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ez az egész párkapcsolatosdi nem ér annyit mint amennyi energiát meg időt ki vesz belőled.

Barátaim azok vannak a család alapítás, gyerek témakör meg szimplán nem érdekel.


(Igen több növel is megtehetem volna anno. Én nem akartam.)

Elnézem a különböző embereket is akiket ismerek irodában, rokonok a párkapcsolati problémáikkal....

Nekem ez nem hiányzik. És nem hiszem hogy ez 31 évesen megváltozna.


A szexes részét meg eltudom intézni. Ráadásul 20-asokkal. Sokkal jobban járok.

Egyedül élek a baromi nagy házamban senkinek nem tartozom elszámolással azt csinálok amit akarok, és ez így is fog maradni.


31 F (Jogász)

2019. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az előző barátnőm megcsalt, kb. fél évvel szakításunk után tudtam meg. A volt feleségemről pedig kiderült, h csak a pénzre hajtott, semmi más nem érdekelte. Annyi bántást, mint amennyit a volt feleségemtől kaptam, soha nem kaptam senkitől eddig az életben, és valószínűleg nem is fogok ezután. Az utolsó 2 nő alapján, 2 évvel válás után én már nem érzem azt, hogy mindenképpen kellene valaki mellém.:) Természetesen, nem gondolom azt továbbra sem, hogy azért, mert minden nő ilyen lenne. Nem mondom azt, hogy tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy ők voltak a (rossz) kivételek. :) De nekem elég rosszak voltak a tapasztalataim.

Mindent meg lehet szokni, most már nincs hiányérzetem.


37f

2019. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Menj el kamionozni.
2019. okt. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy kutyát.
2019. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!