Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Becsapás ismerkedéskor elhallg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapás ismerkedéskor elhallgatni, hogy mentális betegségem van? F30

Figyelt kérdés

Itt több nő is arról ír, hogy ismerkedéskor inkább jól szeretné érezni magát. Ezzel én is így vagyok. De az a gondolat beárnyékolja az ismerkedést nekem, hogy úgy érzem becsapom a másikat.

Nem zavar az elutasítás, ezzel nincs bajom, nem az a gond, hogy félek ha elutasítanak, mert ennyire kiegyensúlyozott vagyok.

De nem akarok sem kapásból elijeszteni mindenit, mielőtt még meg tudna ismerni, viszont átverni sem szeretném azt, akivel elképzelhető, hogy késöbb együtt leszek.



2019. okt. 24. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Öndiagnózis vagy szaki? Nem kell reklàmozni, a végén elmarod magadtól azt a nőt is, aki ha nem tud erről a legelején, be van zsonga tőled. Majd később vázold neki, szex után összebújásnál. Akkor elfogadóbbak. 😁
2019. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos igazi diagnózis és igazi betegség.

De ne értsetek félre, nem hagyom, hogy ettől függjek, vagy meghatározza az életem. Nagyon profi kezelést kapok és többnyire tünetmentes vagyok.

2019. okt. 25. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. 😉
2019. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátom másfél év után mondta csak el. Jobban örültem volna hamarabb, mondjuk egy hónap után. (Természetesen nem hagyom el csak maga a tény miatt, mellette állok.)
2019. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha időben kapsz megfelelő kezelést, és nem árnyékolja be az életed, akkor jól szinten tartható, esetleg meg is szüntethető adott esetben a probléma, az szokott gond lenni, ha valaki nem kezelteti magát, nem tartja az előírt gyógymódot, esetleg nem jelzi az orvosa felé, vagy nem vált orvost, ha úgy érzi, nem segít a gyógymód, illetve rosszabbodik az állapota.

Akinek van már ilyenekkel tapasztalata, mert a családjában előfordult, az a legkisebb jelet is kiszúrja, de az ilyeneket azok is kiszagolják, akik rutintalanok, vagy legalább annyit éreznek belőle, hogy valami nem stimmel, nem kerek.

2019. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Volt ma egy nagyon fura kijelentése. Nem tudnám szó szerint visszaidézni, de az volt a lényege, hogy egy mentális beteg ember saját magának köszönheti az állapotát. Nem ezekkel a szavakkal mondta, és nem is velem kapcsolatban jött fel a dolog, csak láttunk egy fura embert és mondtam, hogy elképzelhető, hogy beteg, nem szeretem az ilyen embereket kigúnyolni.

Most nem tudom igazából mi nyomaszt, de picit más érzés lett ez az egész találkozgatás.


Legszívesebben már akkor elmondtam volna neki, hogy tudom milyen és nagyon nincs igaza.

De nem mondtam.. nem akartam "elrontani".

Viszont nem hagy nyugodni ez az egész.

Nem tudom azt sem akarok-e még vele találkozni.

De minden másban tök oké. Csak nem tudom kiverni a fejemből, hogy én most tulajdonképpen átverem őt. Vagy ha amikor elmondom majd neki és esetleg nem utasít el, akkor később ha rájön, milyen amikor van tünet, akkor cserben fog hagyni, vagy kinevet, mint azt az embert ma. :/

2019. okt. 25. 00:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nincs?
2019. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Kezelve van, most is gyógyszereket szedek rá és profin be vannak állítva. Minden rendben most, szóval eszem ágában sincs bármit is másként csinálni, mint ahogy a kezelőorvosom mondja. :)

2019. okt. 25. 00:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyjon el az őszinteséged és a bátorságod miatt,minthogy utóbb bukjon a felszínre ez a probléma,ami folyamatosan felgyülemlik és felőrli a kapcsolatot és titeket is.
2019. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 igazad lehet.
2019. okt. 25. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!