Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy a lány/legénybúcsú arra való, hogy minél több emberrel lefeküdjenek? Ez így is szokott menni?

Figyelt kérdés
Ne alakuljon ki veszekedés, ha kérhetem! Mindenki személyes véleménye számít!

2018. jún. 27. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

A környezetemben a többség nem ezt gondolja. Általában vicces feladatokat csinálnak a lányok, a srácok meg csak kapják a beszólogatásokat és isznak. Néha van sztriptíztáncos, de csak poénból és egy öltáncig mindkét nemnél.

Persze, vannak olyanok, akik lány/legénybúcsún szexelnek, de ők előtte és utána is csinálták.

2018. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. De csak úgy szabad szerintem, ha közös megegyezésen alapszik.

Amúgy én ndm támogatom ezt. Az én leánybúcsúm otthon lesz, barátnőkkel, tesókkal, vicces játékokkal. A barátom meg nem is akar legénybúcsút.

2018. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezt értelmes ember nem így gondolja.


A pároméknál sem orgia volt legénybúcsún, hanem elmentek egyikőjükhöz, beszélgettek, este megittak pár sört a kocsmában, majd éjszaka nekiálltak marhapörköltet főzni, mert az poén. :D

Persze közben pálinka, Jäger, miegymás... a pörkölt jó lett (a még józanabbik tagok megcsinálták), de reggelre a csapat 95%-a kifeküdt.


De exemék társaságában van jópár olyan arc, akiknél a csajok, a részegség, "utolsó buli", stb.-mentalitás dívik, és bizony volt megcsalás, amiről a menyasszonyon kívül mindenki tudott.

Én nem szóltam bele, mert akkor már egy ideje nem voltunk együtt a sráccal, de szerintem ez szánalmas.


29n

2018. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Többek között ezért is ex az ex - a hideg rázott a nagyképű, egyébként suttyó haverjaitól, akikkel még egymás szexuális életét is 100% megosztották.


Konkrétan az egyik csaj azért szólt be, hogy miért nem szpom le az exemet - én meg néztem rá, hogy wtf?

2018. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért értelmesebb körökben ilyen fel sem merül.
2018. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez max a zs kategóriás, amerikai vígjátékokban szokott így lenni. Tipikus filmes klisé, mint a kötelező sztriptízbár látogatás...
2018. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy többen így gondolják! :)
2018. jún. 27. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell ott mindenkit meghúzni. Csak a koszorús lányokat.
2018. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék? Van akinél valóban így van, de többségében egyáltalán nem jellemző.
2018. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Pár leánybúcsún voltam, senki nem feküdt le senkivel. :))

Egyszer volt vetkőzős fiú, de az egyik hülye haverunk volt, és csak poén volt az egész. Olyan jelmez volt rajta, hogy csak a végén lehetett felismerni és gatya-trikóig "vetkőzött".

2018. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!