Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti tudnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti tudnátok olyan férfival lenni, aki gyengébb nálatok?

Figyelt kérdés

Mármint fizikai erőben.

Tudnátok férfiként tekinteni valakire úgy?



2019. okt. 25. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges volt feltenned a kérdést, hiszen a válasz egyértelműen az, hogy: NEM!
2019. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagyon tudom elképzelni hogy valaki nálam gyengébb legyen mert nem vagyok egy erőművész. De abból kiindulva hogy bármit amiben én "férfiasabb" vagyok nagyon nehezen viselek valószínűleg ezt sem tudnám kezelni. Attól is rosszul vagyok mikor megy a hiszti hogy "de akkor koszos lesz a ruhám" vagy "tönkre megy a hajam" meg mikor sikítófrászt kell kapni egy bogártól. Ezek mind kiábrándítanak ahogy az is ha magasabb a fájdalom tűrő képességem mint az adott pasinak. Ezek alapján a fizikai erőnlét teljes hiánya is kizáró ok lenne.
2019. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem nőként, de szegény Achilleus-nak nem sok esélye lenne, hiszen elég a sarkát minimálisan támadni és máris kifeküdt. Mennyire gáz már, ezt még a legnagyobb Melvin nerd is kibírja.
2019. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Csak 185 cm felett legyen magassagban es kisportolt legyen.
2019. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavarna.

Alapból nem vagyok egy gyenge leányka,akit meg kéne védeni bármitől ;)

2019. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én 50 kiló vagyok, szóval nálam nem nehéz erősebbnek lenni, de ismerek egy olyan párt, ahol a nő 5 cm-vel magassabb, nagyobb alkat, és 15 évig versenyszerűen karatézott, 10 évig oktatott, szóval tuti fizikai fölényben van a vékonyabb és alacsonyabb férjénél.

Már bő 10 éve együtt vannak, van két gyerekük és nagyon jól elvannak.

2019. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nénit akinek pont negatívumként szerepelt, ha a férfi erősebb vagy vele egyforma erős, mert akkor nem tudta volna fegyelmezni meg sakkban tartani. Máig együtt élnek, a bácsi kb. egy mezeinyúl bátorságával rendelkezik mára. Olyanok is egymás mellett, mint a nagyboldogasszony és a férje: [link]
2019. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Egy átlagos csajnál nem kihívás erősebbnek lennie egy olyannak, aki férfi jellegéből adódóan 15%-al magasabb átlagosan a másik nemnél és arányaiban nagyobb, szárazabb izomtömeggel lett megáldva eleve.


Egyébként meg voltam 45 kiló, harmatgyengén, aztán valahogy úgy alakult, hogy most 90 kilóval guggolok (és a férfiastól meg az izmostól így is baromi messze vagyok). Innentől fogva nem tudok felnézni egy olyanra, aki nem tett meg magáét csak feleennyit, erre jobb adottságokkal a neméből adódóan.

2019. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen. Elég kevés a választék, ha kerülöm a gyengébb férfiakat, tekintve, hogy verseny sportolok.
2019. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azért annyira nagyon gyenge nem vagyok, de sosem leszek az adottságaim miatt az átlagnál erősebb. És olyan is előfordul, hogy rossz időszakom van.

Elég nehéz így férfinak éreznem magam.

Persze tudom nem ennyiből áll férfinak lenni és a személyiségem sem erre korlátozódik. Csak ugye az ember mindig abban bizonytalan, amiben a legrosszabb.


Még egyszer köszönöm. Sokat segítettek a válaszok. Jöhetnek még vélemények, akármilyen :)

2019. okt. 25. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!