Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ha adott egy szép, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha adott egy szép, jó alakú, normális csaj akiért úgy álatalában oda vannak a pasik flörtölgetnek vele úgy mond népszerű Miért gondoljátok hogy könnyen kapható csak azért mert jólnézki? Csak megdugni akarjátok? Mit gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Miért nem próbáljátol elhívni valahova vagy megismerni?
2019. okt. 31. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert egybe írja azokat a szavakat amiket külön kéne, és külön, amiket egybe kéne.
2019. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolom, hogy könnyen kapható, és megdugni sem akarom. Arra gondolok ilyenkor, hogy hosszú sor áll mögötte, és egy nő kedvéért sem fogok bohóckodni és versenyezni a többi alfahímmel, hogy kitűnjek közülük és engem válasszon.
2019. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
96%

Én meg speciel nem szeretem a mindenkivel flörtölgető csajokat.


Illetve a sorbaállás nekem is derogál.

2019. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

szex

szex

sör

2019. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Adott egy szép, jó alakú, normális csaj, akkor miért foglalkozik a selejttel? Igazi nőhöz igazi férfi illik, aki nem fog cicázni, tudni fogja, h mit akar... legfőképp téged, és ezt tudni is fogod... :)
2019. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő választani sem tud. Honnan tudná milyen az igazi férfi? Elmondanám, hogy az igazi jó nők egy teljesen más világban élnek. Majd ha belekóstolsz az igazi polgári életbe, rájössz, hogy ők nem keverednek alantas panel prolikkal, meg falusi parasztokkal.


A jó nő nem keverendő egy a fiatalsága miatt még szép lánnyal a 7-ik emeletről.


Egyébként ha látok egy csinos és kívánatos nőt az utcán, az ugrik be, hogy "jajjj de szétk*rnálak". Miért, mi lenne a helyes gondolat? Hogy receptet cseréljünk?


Visszakérdezek! Ha te megkapnád álmaid nőjét, aki mindenben tökéletes, de nem lehet szex sosem, akkor bevállalnád? Ugye, ugye. A szex mindennek az alapja. Ha nincs szexuális vonzalom, akkor nincs párkapcsolat sem jobb esetben. Csak hát sokan belemennek még úgy is.

2019. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól néz ki, és élvezi azt, hogy egy háremet tart maga körül, akkor mégis mire gondoljak? Mit véljek egy olyan lányról, aki szó szerint udvaroltat magának? És miért gondoljam azt, hogy egy komoly randira hívás után nem röhögne ki - pláne mondjuk engem, aki aztán abszolút nem a "jópasi" kategória -, és lenne is esélyem a normális ismerkedésre? Én ilyenkor csak még jobban visszahúzódnék, mert arra gondolnék, hogy ha az alfák zsonganak körülötte, akkor miért érdekelné őt egy jó esetben is csak átlagos külsejű, csendes, sötét humorú fickó.
2019. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

az a baj, h itt a legtöbb pasi azt gondolja háremet tart...

de a legtöbb ilyen lány nem tart, csak a pasik körülötte zsonganak és a lány nem feltétlen tudja elküldeni őket.

vannak bizonyos pasik, akik nem értenek abból, h NEM és folytatják, ilyen esetben ált hagyjuk de nem érdekelnek.


viszont emellett jól esne egy igazi érdeklődés mert a legtöbb ilyen pasika csak dugni akar, amit mi meg nem

szóval igen, vágyunk arra, h ne csak azt érezzük, h szexre kellünk hanem, igazi érdeklődést és igazi férfit

2019. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

#8 Mégis milyennek képzeled el az igazi érdeklődést?


Az ilyen legyeskedő pasikák annyira megemelik a lányok ingerküszöbét, hogy a finom és óvatos közeledésemet észre sem veszik. Rosszabb esetben férfiatlannak tartják.

Ha mégis sikerül valahogy áttörni magam a lányt ostromló pasikák gyűrűjén, akkor meg ott van bennem a félelem, hogy megfertőzi őt a fogyasztói társadalom eszméje, és ha nem vagyok a tökéletesnél egy fokkal jobb, akkor kukáz, hiszen bármikor jöhet egy olyan, aki megfelel minden elvárásának.

2019. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
8: Mintha én írtam volna, teljesen igazad van! A legtöbb férfi sajnos nagyon el van tájolódva, amikor meg valaki végre leírja, hogy női oldalról hogy éljük meg ezt, akkor kötekednek, hitetlenkednek és a saját fals teóriájukat nyomatják. Kedves férfiak, tessék elolvasni a 8-as hozzászólást, minden szava igaz!
2019. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!