Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, ha egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy 30-as pasi sokáig titkolja a fizetését egy nő előtt, akivel randizik, jár? Elmondja mit dolgozik, pl itt-ott, de semmi konkrét. Az a saját dolga szerintem, ha nem lopós, gyilkos, bűnöző, akkor mi a baj ezzel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Azok titkoljak akik keveslik maguk is, a “nő” meg látszólag anyagias és ha tudná lehet nem foglalkozna vele. Ezért terelheti a témát a férfi.


Egy közeli példa, a családban van olyan 33 éves nô akinek ha a férfi nek keres 6-800 ezer nettót az számára életképtelen egyed.

2019. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Mert a nők, hiába mondanak mást, akkor is a melója alapján lövik be a kant.


Meló = fizetés, életkörülmények, műveltség, társadalmi helyzet,... És ez többé - kevésbé igaz is.


Mondjuk én dolgoztam olyan helyen, hogy 10-ből 10 nő nem hitte el, és vagy kiröhögött, vagy azt hitte valami bajom van, hogy ilyen gyerekeset hazudok.

2019. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jesszus, az az ezerből 1 férfi...
2019. nov. 1. 09:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Én pl 4 éves eüs fősulit végeztem, diplomás ápoló vagyok. Első reakció: olyan van férfiból is, nem csak nőknél?
2019. nov. 1. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"Elmondja mit dolgozik, pl itt-ott, de semmi konkrét."

Tudod, mi lenne az első gondolatom abból, ha valaki ennyit mondana a munkájáról? Hogy nincs fix munkája, fix megélhetése, hol van munkája, hol nincs, ezt pedig tudom, hogy mennyire bizonytalan, mert volt egy időszak, amikor csak rövid időkre alkalmaztak itt-ott kölcsönzött munkaerőként. Szóval ha normális munkád van, eszedbe ne jusson így körülírni, mert teljesen másra fognak következtetni, egyébként még ha labilis, akkor sem értem, mi értelme ferdíteni. Persze, mondhatnád, hogy hát én nő vagyok és egy nőnél ez nem számít, csak tudod, nekem magammal szemben is volt elvárásom, hogy ne legyen labilis a munkám, és meg tudjak élni a fizetésemből.

2019. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mert itthon nem túl gyakori a férfi diplomás ápoló, én is meglepődnék.

Mi sok éve együtt vagyunk már, de soha nem tudtuk egymás fizetéséről, hogy mennyi pontosan az összeg. Akinek szüksége volt valamire azt megvesszük, rezsit, ennivalót, háztartási dolgokat közösen fizetjük.

2019. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én minimum 3-4 hónapig simán nem szoktam elmondani. Egy nő sem csinált belőle még különösebb problémát. A szokásos "jajj mondd mááár eeeeel" izélésen kívül, amit nem kell komolyan venni. De egy sem követelte komolyan, vagy agresszíven, hogy mondjam el
2019. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

De miért nem akarod elmondani, mi ebben a titok? Nem értem. Hiszen közalkalmazott vagy, bértábla szerint kapsz fizut, nem?


Egyébként én is eüben dolgozom, nekem nem furcsa egy diplomás férfi ápoló, ellenben tök menő. :)

2019. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-es, mit dolgoztál? :D
2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Abból be lehet lőni, hogy mennyit keresel, ha elmondod, hogy mit dolgozol.

Az pedig egy alap információ, hogy mit dolgozol. Azzal töltöd a napod több, mint felét, vagy az éber óráid egészét.

Durva példa: téged nem érdekel, hogy a barátnőd tanárnő, sztriptíz táncos, kórboncnok, vagy tartós munkanélküli? Dehogynem! És nem a pénz miatt, ugye?

2019. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!