Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuálisoknak milyen lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisoknak milyen lehetőségeik vannak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Élőben nyilván nem túl szerencsés próbálkozni, mert nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége, hogy pont egy ilyen beállítottságú emberbe fussunk bele. Azt tudom, hogy Facebookon van egy ilyen csoport, pár hónapig tagja is voltam, de megmondom őszintén egy fiút/férfit nem láttam, aki a profilja alapján kicsit is szimpatikus lett volna, pedig szerintem nincsenek nagy igényeim. Esetleg valamilyen társkereső? Nem ismerek ilyen oldalakat.

2019. nov. 1. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
keresel valakit aki ugyan nem aszexuális de elfogadja h kevés a szex
2019. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

Igazából akkor egy helyes pasit keresel szex nélkül?

Erre nagyon kicsi az esély hogy betalál.

2019. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Mik az igényeid? Mert lehet olyasmit veszel túl komolyan, ami kicsit se befolyásol egy kapcsolatot.
2019. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Szeretnél beszélgetni velem? 21 éves vagyok és egyáltalán nem kívánom a szexet.
2019. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A helyes alatt nem a modell arcú fiúkra/férfiakra kell gondolni, tisztában vagyok a saját adottságaimmal, nem vagyok egy annyira széparcú, jó génekkel rendelkező lány, ezért nyilván magamhoz illő srácot keresek külsőre. A lényeg, hogy az összkép megfogjon, kedves arca legyen és ne egy mogorva ember benyomását keltse. Ezenkívül legyen türelmes, őszinte, megértő, segítőkész, önmagamért szeressen és hasonló elég általános tulajdonságokon. Nem tartom magam könnyű esetnek, azon kívül, hogy aszexuális vagyok, nagyon zárkózott is, mondhatni semmi szociális életem nincs.
2019. nov. 1. 13:44
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szóvel szinte mindent szeretnél, de te még csak szexet se adsz cserébe :/ ez nem valami jó üzlet. Mi olyan rossz szerinted a szexben? Vagy csak ez a külső képed magadrol meg a nyavajáid beszélik be neked h aszexuális vagy? Rossz élmények vagy mi az ami után magadat aszexuálisnak tituáltad?
2019. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt párkapcsolatom. Jól működött, szerettem a fiút, sok közös volt bennünk, de a szexre egyszerűen nem tudtam volna rá venni magam. Soha, egy pillanatra sem éreztem azt, hogy akarom. A pettinggel próbálkoztunk, de az sem jött be egyáltalán, így aztán pár alkalom után az is abbamaradt. Így hát eldöntöttem, hogy a továbbiakban, célirányosan fogok ismerkedni, szóval csak olyannal, aki szintén nem igényli a nemi életet. Természetesen, csókolózás, ölelés jöhet, de a többi valahogy nem vonz.
2019. nov. 1. 14:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj h megkérdem de mennyi idős vagy ,hogy ezt így eldöntötted?
2019. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Tehát szűz vagy. Igazából amikor még nem tudod milyen a szex nem magát a szexet akarod, mivel azt se tudod mi. A kíváncsiság hajt, és utána lesz az életed szerves része, mert baromi jó dolog. Szerintem próbáld ki, ne könyveld el magad ilyen hamar.
2019. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát, férfiből szegényes a választék. Nőből meg minden 3-ik

frigid vagy asszex.

2019. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!