Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen helyzetben nyitottak lennétek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul pl. vonaton, villamoson, parkokban, hogy könyvet bújó lányt látok, és néhány helyzetben elképzelem, milyen lenne megszólítani, rákérdezni, mit olvas, és hogy az eddigi fejezetek alapján ajánlaná-e másoknak is, van-e kedvenc regénye stb. stb. és ha úgy alakul, a végén akár elérhetőséget is cserélhetünk, vagy ha nem, attól még beszélgethetünk kicsit és akár bővíthetjük egymás olvasnivaló listáját is.


De a valóságban sose kezdeményezek, mert attól tartok, hogy csak megzavarnám és biztos azért kezdene imádkozni, hogy jöjjön már az ő megállója vagy kerüljek a tíz méteres sugarán kívülre. Nem vagyok egy rosszvágású srác, csak könnyen zavarba jövök, de attól még tudnék egy jót beszélgetni, ha a másik fél is nyitott rá.


Ezért is szeretném meghallgani a másik oldal pár tagjának a véleményét: Ki mennyire nyitott rá, hogy az olvasást félbeszakítva beszélgetésbe elegyedjen? Velem még nem fordult elő ilyen, de szerintem nem venném rossz néven, ha megtörténne.


2019. okt. 26. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként.


Szoktam így ismerkedni. 2 duma közül szoktam választani, nyitásnak.


1.: Ha nem regényt olvas, akkor benyögöm, hogy a "Kertész volt a gyilkos!".


2.: Ha regényt olvas, akkor megkérdem, hogy tényleg olvassa-e, vagy csak pajzs, a hozzám hasonló, tolakodó, ismerkedő, lúzer pasik ellen?


10-ből 3X bejönnek! Az jó arány!

2019. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem lehet felfogni hogy a nők is egyedül akar nak néha lenni én is szoktam kimenni olvasni szerencsére engem nem csesztetett méh egy nyomi sem!!!!

Idegbajt is kapnék ha mindenféle gyökér meg tutyimutyi lúzer rém oda mászkálna hozzám!!!!

A férfiak még ahhozis lúzerek sokan hogy egy nőt leszolitsatok rendesen!!!


Nem kérek privátot

L34

2019. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Lány 34:-)))))))))))))))


Az a nemsemmi!

2019. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
#3 jó de ne küldj privit
2019. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Na, arra várhatsz, kisanyám. Mi az, hogy rendesen leszólítani? Ki vagy te? Pontosabban kinek képzeled magad? Merkel kancellárnak?
2019. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Addig jó amíg a suttyok nem találnak be

Én jól megvagLn egyedül

2019. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha olvasok akkor hagyjon békén mindenki. Utálom ha megzavarnak.
2019. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az első válaszoló adta a legjobb megoldást. Ha ilyen humorosan szólítod le a lányt, és veszi a poént, akkor már félig nyert ügyed van. Ha olyan választ kapsz, mint amit a 3. válaszoló írt, akkor ne vedd a szívedre, őt sehol sem lehet leszólítani. Vannak tipikusan olyan lányok, akik vásárlásnál sietnek, ha utaznak biztos, hogy fáradtak, ha koncertre mennek csak a zenét szeretnék élvezni, szóval mindig van valami kifogásuk, hogy miért ne szólítsa meg őket senki. Csak biztatni tudlak, hogy próbáld meg, bajod nem lehet belőle :)
2019. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát, az első nagyon nem vicces. Képzeld el, mondjuk épp John Cleese memoárt olvasok, erre megtalál egy ilyen humortalan vicces gyerek. Az irónia.


Javítok, biztos vannak nők, akiknek ez vicces, hisz írta is. Csenki Attilán is nevet valaki.

2019. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
8%

Sehol, semmilyen körülmény nem elég jó ahhoz, hogy leszólíts egy csajt, de azért elvárják, hogy te kezdeményezz. :) Érted, tök logikus.


Amint lehetőségem lesz, elköltözök az Alpha Centauri naprendszerbe, hátha nem ilyen ellenségesek az ott élő entitások.

2019. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!