Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuálisoknak milyen lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisoknak milyen lehetőségeik vannak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Élőben nyilván nem túl szerencsés próbálkozni, mert nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége, hogy pont egy ilyen beállítottságú emberbe fussunk bele. Azt tudom, hogy Facebookon van egy ilyen csoport, pár hónapig tagja is voltam, de megmondom őszintén egy fiút/férfit nem láttam, aki a profilja alapján kicsit is szimpatikus lett volna, pedig szerintem nincsenek nagy igényeim. Esetleg valamilyen társkereső? Nem ismerek ilyen oldalakat.

2019. nov. 1. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Én egy pár dologra kíváncsi lennék, ha már van itt egy aszex nő :D

Pl. titeket teljesen hidegen hagy pl egy pénisz látványa?

Vagy pl. egyenesen undorodtok egy pénisztől? Tehát pl nem mertek hozzáérni? Vagy taszít titeket?

Ha nem taszit, tehát hozzá mertek érni, akkor ennyi erővel "játszhattok is vele".. titeket nem mozgat meg nagyon, de az sem mozgat, ha boldogságot okoztok annak, akit szerettek?


Én hetero vagyok, nem mindent magamért teszek a szexben. Ha valami teljesen hidegen hagy, de nem taszító, a másikat szeretem és tudom hogy ő azt nagyon élvezi, akkor megadom neki. Egyszerűen mert örülök, hogy boldog miattam.

Néha pedig ő csinál olyat, ami csak nekem okoz boldogságot, neki közömbös..


Ezért nem teljesen értem.

A szexuális életnek 2000 formája van, ha nem több. :D

2019. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt hogy nagyon tetszett valaki, de a kémia a részemről nem volt meg.Nem lehet hogy nálad is ez volt a helyzet?
2019. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nincs összehasonlítási alapom, mivel eddig csak egyetlen fiúval voltam szerelmi kapcsolatban. De nem hiszek benne túlzottan, hogy változna a dologhoz való hozzáállásom.
2019. nov. 1. 20:31
 14/16 anonim ***** válasza:

Az aszexeket 1%-ra becsülik / ország lakosság szám. És ezzel senki nem fog villogni úgymond mert 1. Hát olyan nincs is. 2. Szimplán hülyének nézik. Nyilván ezt senki sem szeretné.


Túl sok esélyed nincs. Max ha találsz olyan embert akinek szándékosan soha nem volt kapcsolata és már megvan 30+ ő lehet hogy az.

2019. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van aszexuális csoport Facebookon.
2019. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Saavedro ***** válasza:
Én is tagja vagyok annak a csoportnak, az én profilom se tetszett? 😅
2019. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!