Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhízott nőként magam maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízott nőként magam maradok ha nem vagyok hajlandó koplalni egész életemben?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen hozzá Nemtudom.
2019. nov. 2. 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
75%
Nem maradsz egyedül csak nem a 10/10 es pasikra kell utazni.
2019. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 Lachesys ***** válasza:
46%

nem maradsz egyedul.


de nem kell koplalnod a fogyashoz. nagyon egyszeru lefogyni amugy. csak egy kis akaratero kell hozza es kesz.

2019. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Sosem volt 10/10es pasim, de jelenleg senkit nem találok.
2019. nov. 2. 14:05
 4/71 A kérdező kommentje:

2-es

Közel 20 éve próbálok fogyni kisebb nagyobb sikerrel,sajnos olyan nem létezik hogy vaalki eszik jól lakik és fogy

2019. nov. 2. 14:05
 5/71 Lachesys ***** válasza:
75%

ha 20 eve probalsz fogyni akkor valamit marha rosszul csinalsz.


valoban, nemehet BARMIT enni es jollakni. vagy sult hust eszel zoldseggel es jollaksz, vagy rantotthust sultkrumplival de keveset.

2019. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
43%
Ha szép az arcod akkor nem számít hány kiló vagy.
2019. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
28%
Ne egyél kenyeret, rizst, krumplit, lisztet, cukrot, fehér tésztákat!!!! Ezek tilosak! Egyél halakat, husikat, felvágottakat, virslit sok zöldséggel, tejtermékekkel! Semmi cukros üdítő! Mehetnek viszont a teljes kiörlésű durumtészták, kenyerek. Hétvégente viszont szoktam csaló napokat tartani, amikor egy 30cm pizzát engedélyezek magamnak jutalmul! Ja és 5 kilót fogytam! Ja a fél órás testmozgás kötelező: szobabicikli vagy intenzívebb séta!
2019. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Nem fogyókúrás ötleteket kértem abban van tapasztalatom, de egyenlőre felfüggesztettem mert múltkor éjszakás műszakban elájultam és valószínű az éhség miatt.


Annyi tőlem molettebb nőnek van párja ,férje Nemtudom én miért vagyok ilyen szerencsétlen

2019. nov. 2. 14:13
 9/71 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem csak a testedről szól.

Nincs benned annyi tudatosság, hogy egy viszonylag egyszerű dolgot tudj irányítani. Neked megfelel a jelenlegi alakod. Nem vagy hajlandó változni, áldozatokat hozni vagy kompromisszumot kötni. Inkább elfogadod, hogy mindig csúnyácska leszel. Lehetne még sorolni, érted remélem

2019. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Csúnya sosem voltam csak Molettebb de köszönöm 😀😀

Lehet túlságosan rossz passzban vagyok azért érint ennyire rosszul ez lelkileg most.

2019. nov. 2. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!