Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért húznak jobbra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért húznak jobbra, ha azután direkt csak szemétkednek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, férfiakról van szó.


Szerintem a Tindert ismerkedésre kéne használni, akár párkapcsolatot akarsz, akár csak szexet, tök mindegy, de ha már valakivel matchelsz és ráírsz, azt miért kell bunkón?


Volt olyan, hogy mindenféle köszönés nélkül közölte, hogy sz.ar a leírásom és csúnya az arcom. Volt, aki ledagadtozott. Volt, aki k.urv.a anyázott. Volt, akinek elmondtam, milyen sorozatokat nézek és közölte, hogy azt felejtsem el, mert rohadt gáz. Volt olyan, hogy én írtam valakinek, amire az volt a válasz, hogy általában szereti, ha a nők kezdeményeznek, de reménykedett, hogy én nem fogok...


Ez miért jó nekik?


2019. nov. 3. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a régi mondás tartja: a bunkó az terem.

Ne szegje kedved hogy néhányan így viselkednek, nem ez az általános.

2019. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mekkora! :-) Egyesek kihasználják, hogy büntetlenül lehet sértegetni másokat. Ilyen a net. Ha ezt nem tudod elfogadni, a virtuális tér nem neked való. Amúgy ha 10-ből 9 férfi kritizál, akkor érdemes elgondolkodni a leírásodon és a képeden.
2019. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom, nekem több barátnőm is tinderezik, de egyiknek sem volt ilyen tapasztala. Valami alapja mégiscsak lehet, hogy ezeket mondják neked.
2019. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem így törlesztenek, mert elég sok flegma nő is van fent...
2019. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de én őszinte leszek, valami a külsőddel lehet. Vagy nagyon unszimpatikus kisugárzásod lehet vagy ezeknek a férfiaknak nem jön be ahogy kinézel.


Egy férfi nem ír ilyeneket egy számára vonzó nőnek.

2019. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem jön be nekik a nő, akkor miért matchelnek vele? Miért áldozzák az idejüket nekik nem tetsző nők sértegetésére?
2019. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert unatkoznak.

Nekem sok ismerosom unalombol tinderezik ,plussz a ferfiak nagyja majd nem mindenkit jobbra huz ..


Minek irna hogy csunya az arca ha szepnek talalja ? Azert huzza jobbra h beszolhasson neki, mert a kepe lattan irritalja a kulseje . Erre tudok gondolni

2019. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet gyér és kicsit fejlesztenivaló volt az adott személyek kommunikációs készsége (nem tudták kifejezni magukat).


Amúgy milyen sorozatokat nézel?

2019. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azért húznak mindenkit jobbra... Hanem azért mert egy átlag pasinak általában 10-ed annyi matchünk van mint egy átlag nőnek. Én is ezt csinálom és mikor match van akkor látom csak hogy te jó ég milyen ronda nőt húztam jobbra...


(Nem bántásképpen de annyi önbecsülésem azért van hogy látom ki az aki 1-2 kategóriával lejjebb van mint én)


Rájuk írni nem szoktam (amúgy is csak kevés emberre írok) mivel a nők többsége úgysem válaszol. 10-15 nőből jó ha 1 visszaír és az is csak ilyen tőmondatos.


Csak egónövelésre unaloműzésre meg isntagrammos követők szerzésére használja túlnyomó többsége a Tindert a nők. Aztán meg csodálkoznak hogy miért húznak mindenkit jobbra a pasik meg miért nem kezdeményeznek... Hát na vajon miért?!! Egyszerűen kiirtják a "vadászösztönt" a pasikból... :D

2019. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Badoo ugyanilyen, Kérdező. A kinézett csaj lekoptatta őket vagy vissza se írt, aztán rajtad vezetik le a feszültséget. Ez a dögöljön meg a másik tehene is típusú magyar hozzáállás.
2019. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!