Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány nem ír vissza Tinderen, akkor egy szemét, de ha egy fiú teszi ugyanazt, az oké?

Figyelt kérdés

Mert egy lány ne húzzon jobbra senkit, akinek nem ír vissza, húzza a srác idejét a matcheléssel, mekkora ribi amiért csak az egóját növeli de beszélgetni nem akar.


A fiúknál meg természetes, hogy mindenkit jobbra húznak, majd matchnél válogatnak. Teljesen oké, ha olyan matche van, akit csúnyának/unszimpatikusnak tart, arra nem ír és kész, nem unmatchel, csak nem ír és nem is reagál a kapott üzenetekre sem.


Miért van ez így?


2019. nov. 6. 08:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Képzelem, milyen stílusban beszélsz a nőkkel. Némber meg hulladék, az igen :D ne is írjanak vissza
2019. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Időrendi zavar, vagy nem tudtok olvasni? Leírtam, tök normálisan álltam a dologhoz, erre megfordítjátok: h bunkón álltam hozzá? Veletek értelmetlen bármiről is beszélni, a valóságot átírjátok, a mondatot meghamisítjátok.
2019. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Neked komoly üldözési mániád van. Az első kommentem rohadtul nem hozzád szólt, erre idehánytad a bunkó szöveged.
2019. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a nők nem írnak vissza...Az egótokat akarjátok felhúzni? Baromi idegesítő volt kezdetben, most már higgyétek el, inkább megalázó, hogy nem írtok vissza. Mert vannak olyan férfiak, akik gondolkozók, és normálisat keresnek. Ha elküldi a pélót és nem válaszolsz rá az illetőt nem érdekli, de ne alázzatok meg azzal minket rendes férfiakat, hogy nem írtok vissza. :)
2019. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az azért megvan, ugye, hogy a rendes férfiak se fogják az összes kiszemelt nőt megkapni a társkeresőkön?
2019. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Valoban igy van. Ezt csak letojni lehet. En van, hogy rairok a pasira. Ha 24 ora mulva semmi, unmatch.

Emiatt nem duhongok. Amiatt igen, ha onzo valaki szexben, vagy azt megelozoen nem oke. Pl kesik, de nem szol, akkor nem varok es orihari.

Ezt a faxsagot tudomasul veszem, manusok igy csinaljak.

2020. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!