Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fehér bőr férfinak hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér bőr férfinak hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, de mindig is ilyen volt. Kb mint Edward a Twilight-ban. Nem szeretnék szoláriumba járni, igazából én szeretem a bőrömet ahogy van, de megfordult a fejemben, hogy talán emiatt nem vesznek észre a nők?

2019. ápr. 3. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, hogy ki az az Edward meg Twilight. A legtöbb nő a sötétebb bőrt szereti, viszont ha jóképű vagy, szerintem nem lesz gond. Ha nem, akkor meg gyakorlatilag amúgy is mindegy.
2019. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hátrány?Én legalábbis sose foglalkoztam ezzel,hogy tùl fehér a bőre.Ez önmagában nem hátrány
2019. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én pont azt látom hogy előny.
2019. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Edwardot is jópasinak tartják, így elég rossz példát hoztál fel, miért lenne hátrány..
2019. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha hozzá sötét a hajad. Van egy fickó, csak látásból ismerem, egyszer sok év után a boltban megláttam. Fehér bőre volt, sötét haja, kék szeme. Csak álltam és leesett az állam, pedig nem szokott. Szóhoz sem jutottam.
2019. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Olvasd már el, amit leírtál. Edwardhoz hasonlítod magad valamilyen téren, Edwardhoz, akiért az összes tinilány meg volt (van??) őrülve, majd megkérdezed, hogy hátrány-e.....

Srsly?

2019. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jól nézel ki akkor nem számít a bőrszín !
2019. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha valakinek gamer bőre van. Látszik rajta hogy szinte sosincs levegőn, napon, főleg nyáron. Kivéve ha betegség miatt nem mehet napra, pl fényérzékeny.
2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5: sajnos nem. Szőke hajam van mellé, az is erősen kopaszodó
2019. ápr. 3. 16:01
 10/16 A kérdező kommentje:
6: Valakihez hasonlítanom kellett a dolgot és hirtelen ő jut eszembe. Nem azt jelenti, hogy olyan lennék mint ő. Csak az utcán nem nagyon látok magamhoz hasonlóan fehér embert, ezért mondtam, hogy talán Edward. :)
2019. ápr. 3. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!