Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok megszólítása, beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megszólítása, beszélgetés kezdeményezése után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok és szeretnék összejönni egy kiszemeltemmel. Viszonylag jól tudok beszélni, értelmes vagyok, nem jellemző, hogy a szociális képességeim gyengék lennének. Itt a fogalmazásom csupán az érthetőség céljából ilyen furcsa nyelvezetű.

Sokan fennakadnak a kezdeményezésen, naponta több kérdés erről szól, pedig ez szerintem viszonylag kis lépés. Innen jön a neheze. Konkrétabban olyasmi helyzetek érdekelnek, mikor felületesen ismerik egymást a felek, pl munkatársak vagy párszor voltak közös társaságban.

Úgy érzem magam, mint mikor valaki belemerül egy látszólag egyszerű témába, majd ráeszmél arra, hogy az mennyire összetett. El vagyok tévedve, nem látom át az egészet. Megkérdőjelezem az eddigi ismereteimet is, mert most csalódott vagyok, ezért is ez a káosz. Önismeret nélküli nők csak abban az esetben írjanak, ha értik, hogy miért választották az aktuális férfit.

"So what is right and what is wrong?" idézve a What is love-ból.


2019. nov. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdés bejössz-e neki, mert van ismerős aki f.ssa a szót, de eddig egy ronda lányon kívül senkit sem tud felmutatni 26 évesen, pedig több száznál próbálkozott. Még van szőke, kék szemű szelíd srác, akire rámosolyog sok nő és csak oda kell mennie hozzá és normálisan beszélgetni, máris nedves lesz a bugyijuk tőle.
2019. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, bejövök neki. Nem hiszem, hogy gond, csak azért mégis érdekel a téma
2019. nov. 12. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyan tovább?

Hívd el valahová... ezen mi a bonyolult?:D

2019. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!