Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők megvetik a társkeresési/csajozási gondokkal küzdő magányos férfiakat, mintha bűnözők lennének?

Figyelt kérdés
Nyilván nem jönnek össze ezekkel a férfiakkal, de az nem túlzás, hogy egyenesen megvetik, átnéznek a nők az ilyen férfiakon? Rosszabb esetben felnőtt nők még gúnyolódni is képesek az ilyen férfiakon. Ez azért is furcsa, mert ha valóban a nőknek "komoly" érzelmeik vannak, akkor azzal hogy egyeztethető össze ez az embertelen magatartás?

2019. nov. 16. 12:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%

" nem arról van szó, hogy jöjjenek össze velük, hanem az alap emberbaráti tiszteletről, ami egy felnőtt nőtől elvárható lenne."

Aranyapám, a férfi úgy van összerakva, hogy nem érti azt a szót, hogy NEM. Neki az a "dolga", hogy megszerezze bármi áron, ami/aki kell neki. Erre predesztinálja a tesztoszteron. A küzdeni tudásra, a kitartásra, a harci szellemre. Ugye milyen szép szavak? Szépek bizony amíg nyertes vagy. Mert ha elbuksz, ugyanezek makacs, önfejű bunkóvá tesznek.

A nőkben jóval kevesebb a tesztoszteron. Így aztán nem is nagyon értik, mit nem ért a férfi azon, hogy NEM. Elmondják egyszer, a pasi csak nyomul. Elmondják még egyszer, de nem érti a bunkója. A huszadiknál már kiborul a bili, és ha pont te állsz ott, téged talál telibe a tartalma.

2019. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Miquel nem unod még a hülyeségeidet? Nem csak van a nő és a férfi aztán annyi, hanem a nemeken belül is hatalmas különbségek vannak az emberek között. Szerencsére nem mindenki olyan mint te, nem kell ezt hinni.
2019. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Odüsszeusz92 ***** válasza:
71%
Mert a nők a magabiztos és jó probléma megoldó férfiakat szeretik, az ilyen férfiakat meg nem gondolják annak.
2019. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
#10 Te valami értelmi fogyatékkal küzdesz? Azzal kezdtem, hogy nem szólok le senkit és nem gúnyolódok. Az exem pl 165 centi magas. Nem érdekel a férfiak magassága. Ami a túlsúlyt illeti, fiatalon tettem is érte állandóan, de most negyven felett és gyerekszülés után nem vagyok már olyan, mint huszon évesen voltam és szembe kell néznem azzal, hogy nem is leszek. Edzek rendszeresen, nem is zabálok össze vissza, de így sem fogyok. Nem is érdekel. Nekem elég olyan aki elfogad így. De hangsúlyozom, hogy legalább annyi gúnyolódás van itt férfi részről, mint nő. Ráadásul a nők többsége a nyivákoló pasikon élcelődik, a pasik meg betámadják azt aki valamilyen paraméterrel rendelkezik. Normális nő nem gúnyol ki senkit azért mert alacsony vagy nem jó képű. Ahogyan normális férfi sem teszi ezt. Összejönni meg csak olyannal szabad aki tetszik.
2019. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

Ha végigsétálsz egy vidéki utcán, kedves 12-es, különböző házakat fogsz látni. Minden épület egyedi, az építtető igényeit tükrözi. Egy közös van bennük; ugyanolyan beton alapra épült valamennyi.

Az ember esetében sincs ez másképp. Megvannak az atavisztikus alapok, aztán hogy arra ki hogyan, milyen egyéni jegyekkel építi fel magát, az ő dolga. De az alap nem változik! A férfi férfi marad, a nő meg nő. (Igaz, manapság egyre több az olyan egyén, akinek másféllel kezdődik a személyi száma.)

2019. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
Attól még hatalmas különbség van az emberek között hiába azonos neműek. De inkább el se kezdem magyarázni. Akinek olyan mentális betegsége van, hogy csalja a feleségét, de állítja, hogy szereti meg persze magát a tökéletes férjnek tekinti, az úgy se tudja megérteni.
2019. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
22%

Szegény, meg nem értett kamasz! Egyébként sohasem állítottam be magam bűn nélkül való gerinctanulmánynak. Az a tinik privilégiuma. De hadd kérdezzek valamit. Szerinted a Pitagorasz tételt az tudja, aki csak olvasott/hallott róla, de sohasem alkalmazta?

Az életet élni kell, nem túlélni. Tudom, te nőnemű létedre hiszel a halál utáni létben. Tedd, ha neked úgy könnyebb. De ha jót akarsz magadnak, ebbe az életbe sűríted bele, amit csak lehet.

2019. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%
Miquel tényleg vicc, amit írsz. Szóval, ha én egy női nemet elfogadok, akkor már nem leszek férfi? Ha nem küzdök fafejűen, hanem átgondolom az esélyeim, akkor nem vagyok férfi?
2019. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Miquel nem vagyok se tini, se nő. De majdnem :D Az hogy IQ versenyt buknál egy plankton ellen is, az a te bajod. De tartsd meg magadnak a baromságaidat.
2019. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert idióták és érzéketlenek!

Valamint, ami nagyon fontos: az ember azt tudja igazán átérezni, amivel azonosulni tud! A lányok java részét egész életében bókokkal árasztották el, fogalmuk sincs az ellenkező oldalról. Bizonyos értelemben hihetetlenül lelkiszegények. Például 100-ból talán egynek jutott itt az oldalon eszébe, hogy urambocsá egy srác, ha egész életében csak a rosszat és megalázást kapta, akkor ugyan mitől lenne egy önbizalomtól duzzadó fenegyerek?!

Arról már nem is beszélve, hogy "nekik mindig igazuk kell legyen." Mivel önkritikájuk nincs, a férfitársadalom java része meg gerinc nyalja a hátsó felüket szex reményében.

2019. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!