Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők megvetik a társkeresési/csajozási gondokkal küzdő magányos férfiakat, mintha bűnözők lennének?

Figyelt kérdés
Nyilván nem jönnek össze ezekkel a férfiakkal, de az nem túlzás, hogy egyenesen megvetik, átnéznek a nők az ilyen férfiakon? Rosszabb esetben felnőtt nők még gúnyolódni is képesek az ilyen férfiakon. Ez azért is furcsa, mert ha valóban a nőknek "komoly" érzelmeik vannak, akkor azzal hogy egyeztethető össze ez az embertelen magatartás?

2019. nov. 16. 12:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%

#11 Kedves Miguel! Tegnap voltam egy avantgardi színházi előadáson, ahol nők mutatták be a társadalmi szerepeket, hogy hogyan változtak a női szerepek évek során. Majd azzal zárult, hogy férfinek öltöztek be azok a nők és nem csak külsőleg volt lehengerlő az eredmény, annyira jól eltudták játszani a férfi sztereotípiákat, hogy azt lehetett róluk hinni, hogy ők tényleg férfiak. Amikor ment ez a zseniális előadás az ilyen hülyeségek jutottak eszembe, amikről írsz, hogy így meg úgy vannak összerakva a férfiak és a nők. Őszintén, nem unjátok magatokat mikor ezzel jöttök? Ezekkel a száraz, unalmas, evolúciós belemagyarázásokkal engem altatni lehet, annyira unalmasak és semmitmondóak. Az előadás előtt is tudtam, hogy a nemi szerepek társadalmi konstrukciók, de utána még jobban tudatosult bennem, hogy 100%-ig társadalmi konstrukciók a nemi szerepek. Semmilyen létjogosultsága nincs annak, ha egy férfi kezdeményez és hódítja el a nőt. Ezt a nők simán megtudnák tenni, hogyha annyira felakarnák venni ezeket a férfias sztereotíp szerepeket. Viszont nem kell felvenni semmilyen konstruált férfiasnak és nőiesnek mondott szerepeket, mert semmi létjogosultságuk nincsen nem kell a férfiakra erőltetni az ilyen tökös, macsós tulajdonságokat ahhoz, hogy a másiknak tetsszen. Csak szülőként nem kéne a gyereküket megfosztani a saját szabadságuktól, hogy birkákat neveljenek belőlek. Amiről írsz az egyenes út a birkasághoz.


Kérdező, egy normális csaj aki nem veszi komolyan magát, nem foglalkozik azzal, hogy vannak gondjaid. A legtöbb embernek vannak gátlásai, ha férfi, ha a nő az illető, csakhát a férfiakat általában csesztetik ezzel, mert nem felel meg a konstruált, evolóciósnak hazudott szerepeknek. A megoldás mindenképp az, hogy a két nem barátságosan álljon egymáshoz, ne vegyék komolyan magukat és párkapcsolatban ne csak párok, hanem barátok legyenek. A klasszikus nemi szerepek okolhatók azért, mert két ember nem barátja egymásnak és ezek vezethetnek a családon belüli erőszakhoz is. Talán nem kéne annyira lenézni a társadalmi nemet, nem kéne libsi szarnak beállítani, a klasszikus konzervatív szerepeket meg szentként beállítani, amikor igazából az a szar, és ráadásul szabadság ellenes is.

2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Azért az itt fikázók 90százaléka nem nő, hanem kisfiúk akiknek gőzük sincs az életről. De tény, hogy a mai nők teljesen elszálltak. Engem is le szoktak szólni,pedig az utolsó 20évben csak 2évig nem volt komoly kapcsolatom...42f
2019. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A férfiak is megvetik nyugodj bele. Ez nem a nők specalitása! Szerinted miért tartanak kirakatfeleséget meg kirakatférjet az emberek? Mert akkor többre tartja őket az átlag, ennyi. Gúnyolódni meg aztán a sikeres férfiak tudnak a legjobban a sikertelen férfitársukon.
2019. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyesnek, a húszasnak és a huszonegyesnek is. De sajnos az is igaz, hogy némelyik férfi is megveti az ilyen magamfajta embereket.
2019. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17%

De ilyen tiszta szívből "selejtezni" a nők tudnak, mint ahogyan az ötös is művelte. Nyilván ő egy nő, illetve egy nőnek kinéző állatember. "Selejtezett" egy kövéret, egy jó nagyot, de már úgy látom, hogy nincs is itt, mert privátot sem lehet küldeni neki. Nem akartam küldeni, csak kíváncsi voltam. A százalékarányából ítélve gyanús nekem, mert ilyen aránnyal már láttam sok hasonló ultrabunkóságot beköhögni ilyen témájú kérdésekhez. Megfigyeltem, hogy szinte mindig beköhög ilyesmit egy ilyen 44-45-46 százalékarányú nőstény állatember. Tehát még trollkodik is. Kimondottan az ilyen magamfajtákat célozza meg a bunkóságaival.


Erről jutott eszembe, mert valaki kérdezte, hogy mit írjanak. Hát semmit, konkrétan semmit nem kell írni kérném tisztelettel!/ Akit annyira zavarnak az ilyen magamfajta emberek, az legyen annyira intelligens, hogy magában tartja a véleményét.

Nem, ahogyan a kérdező is említette, nem azt várjuk, hogy jöjjenek össze velünk az ilyen nők, nekünk ilyenek nem kellenek. De hát ugye, egy bunkó barom pont attól az, lásd a fent említett ötös hozzászóló díszpéldányt, hogy képtelen magában tartani lelkének és agyának a sötétségét. Tehát hiába írja azt, hogy átnéz rajtunk, de ez nem igaz, mert azért csak beszúrta a "selejt" szót, tehát igazából kötekedni és trollkodni akar. Hogyha valóban nem érdekelnénk, akkor nem firkálna ide ilyen minősíthetetlen hozzászólásokat rendszeresen. De remélem, hogy tényleg nincs már itt, mert privátot sem lehet küldeni neki. Ahogyan említettem, nem akartam volna neki írni, csak kíváncsi voltam.


Meg tényleg, ahogyan a 21-es is leírta, a társadalom teljesen belénk nevelte azt, hogy egy férfi az legyen bátor meg harcias. Azért írkálnak ide ilyesmit egyes nők, hogy aki nem bátor és nem mer kezdeményezni, az nem férfias. Az meg sem fordul a fejecskéjükben, hogy az ilyen emberek szenvednek a legjobban, mert ilyennek születtek, mint én is, és ezen nem tudunk változtatni. Ez van sajnos, nem elég, hogy ilyen valaki, még kapjuk a sarat is egyesektől.

2019. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
12%
Az ilyen Mikel meg Rockarcfélék úgy látom, hogy nem rosszindulatúak, csak ők véleményem szerint ezt az említett klasszikus macsó bátor férfimentalitást képviselik, és azért írkálnak ide ilyen címeres marhaságokat, mert halvány neonzöld fogalmuk sincsen az ilyen emberek lelkivilágáról. Ez még rendben is lenne, csak inkább ők is maradnának csendben, ehelyett inkább támadnak, bírálnak minket, és a nőket védik.
2019. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy átnéznek az ilyen férfiakon? Nem akarnak randizni velük? Úúristen micsoda embertelen magatartás már:)) Nem is tudtam, hogy kötelezō lenne ismerkedni/randizni veled kérdezō...
2019. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#10 Én gyakrabban hallok pasikat gúnyolódni, mintsem nōket, tehát nem tudom itt mirōl beszélünk.. én nem testsúlyra gondolok, hanem szintén genetikai adottságokra, mint pl. a nō kismellū, vagy nincs épp egy babaarca, stb.
2019. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Első nem minden nő olyan, én nem vetem meg a társkeresési problémával küzdőt, nem írom azt, hogy lúzer, sőt biztatni szoktam, hogy ne adja fel, miközben a többiek lúzernek nevezik. Azonban van olyan ember és itt direkt embert írok, mert nem csak pasi szokott ilyen lenni, akinek ha kéri kérdésben adok jó tanácsot vagy elmondom a véleményem, ha olyan a kérdés, ha netalántán az amit ír enyhén szólva több embernek okoz problémát, lásd megcsalás, vagy megcsalás úgy hogy nem tudja a harmadik, hogy szerető és etc, de nekik se fröcsögök.


Aki társkeresési gondokkal kullog az utcán szomorú tekintettel a járdát bámulva, annak csak jelzek, hogy nézzen előre. Ma mondtam ezt a példát, itt is elmesélem két cipész példája.

Az egyik elvándorolt, hogy majd egy falunak ő lesz a cipésze, azonban senki nem hordott cipőt, így hazament, az úton találkozott egy másik cipésszel akinek mondta, hogy semmi értelme a faluhoz menni cipőkészítőnek, mert senki nem hord cipőt. Mire akinek mondta lelkesen megjegyezte, hogy tök jó, akkor mindenki az én vevőm lesz.


Ezt egy youtuber mesélte. A magányos társkeresési gondokkal küzdő pasiknak csak az az üzenetkém, hogy ne adják fel, nem lúzerek, és sikerülni fog.

2020. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!