Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnél barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnél barátzónába sodródik valaki, érdemes ezt a dolgot fenntartani? Lehet alternatív kiút belőle (pl a nő az ismerősével összehoz) vagy inkább kihasználás lesz belőle?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sose mentem bele ilyesmibe, szerintem az egyedüllét kevésbé megalázó, mint egy olyan nő társaságában lenni, aki nem tekint rám férfiként.
2019. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem egyszer egy csaj nyíltan mondta is, hogy ki akar használni, gondolhatod hogy nem mentem bele.
2019. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye aki elfogadja a barátzónát.
2019. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Az az egy esélyed van, ha lesz...rod és nem keresed, nem pitizel neki, nem tepersz érte.
2019. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Pasi barátaimmal, akik csak barátok:

-együtt járunk bulizni, társaságba, stb.

-kölcsönösen megbeszéljük egymással a férfi/nőügyeinket, meg úgy általában, a hétköznapi dolgokat.

Egyiket sem érzem kihasználásnak.

2019. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem vannak barátaim, tök jó dolog, hidd csak el.

Nem értem azt a logikát, hogy a 7 mrd milliárd emberből csak azzal akarsz szóba állni, akivel dugni lehet.

2019. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Vannak BARÁTnőim, azaz nőnemű BARÁTAIM.


De olyanba soha nem mennék bele, hogy egy szexre kiszemelt csajom azt mondja, legyünk csak barátok, majd ott jópofizzak neki. Ez csicskaság!

2019. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. A "barátzónán" az itteniek azt értik, hogy a csaj "legyünk inkább barátok" szöveggel pattintja le a csávót.

Amiről te beszélsz, az nem barátzóna, hanem barátság.

2019. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!