Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen így az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen így az ember?

Figyelt kérdés
29evesen nem tudom hol ismerkedhetnék párkapcsolat reményében. Kisvaros ahol élek. Nem nagyon vannak programok,szorakozas.Baratok által nem tudok ismerkedni, ritkan találkozuk, tenyleg iLen nehéz felnőttként az ismerkedés? Nálatok hogy megy felnőttként?
2019. nov. 17. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A veled egykorúak hol ismerkedtek?

És a nálad 3, 7, 15, 30 évvel idősebbek hol ismerkedtek? Vegyél tőlük példát.

Hétvégeken menj a barátoddal/barátnőddel (nem írtad a nemedet) a nagyvárosba színházba, hangversenyre, kávézóba, este kocogj, sportolj, menj fitneszterembe, sétáltass kutyát stb.

2019. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így 30 hoz közel, sokan mondják nagyon nehéz azért írtam a kérdést sajnos nincs annyi barát és ilyesmi, badoon szoktam de ott se egyszerű
2019. nov. 17. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hozzád közeli megyeszékhelyen, nagyobb városban vannak -e rendezvények, bulik stb, jó hely lehet ismerkedésre.

Ha van hobbid, bármi érdeklődésed (lehet az könyvtől kezdve a főzésen és túrázáson át bármi) kereshetsz Fb csoportokat a környéken.

Művelődési ház nem tudom van -e nálatok vagy közeli nagyvárosban, rendezvények ott is lehetnek.

2019. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, xard le az egészet. :)
2019. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!