Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten hogy ismerkedjen az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogy ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés

Már 20-on felül vagyok és most megtetszett egy lány. Ennyi idösen kicsit gáznak érzem hogy neten irjak rá valakire akivel egyáltalán nem ismerjük egymást. Viszont egyszerüen más lehetöségem nincs, nem tudok véletlenül összefutni vele, közös program szintén nem játszik...

Tehát marad a net. Ti ilyen esetben egyértelmüen elmondjátok hogy mit szeretnétek? Másrészt mennyi idö után érdemes elhivni bárhova is személyesen? Mert nem huznám a netes beszélgetést mert szerintem egymásra unnánk.

22/F


2016. júl. 30. 19:48
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Pár hónapja ráírtam egy lányra, akit mindig a bevásárlóközpontban láttam, de nem ismertem. Kicsit bókoltam neki az első üzenetben, majd megkérdeztem, hogy szeretne e megismerkedni velem. Nem mondott erre semmit, de viszont mindig nagyon kedvesen válaszolt, majd egyszercsak benyögte, hogy van barátja még mielőtt elhívhattam volna valahova. :/
2016. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haladni kellene a korral.
2016. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mégis mit tudsz a lányról? A fb egy ordas nagy marhaság, de legalább arra jó, hogy informálódj a kiszemeltről. Tuti szingli? (bár nem feltétlenül kell annak lennie, de ha ennyire bátortalan vagy akkor egyelőre mellőzd a foglalt csajokat) Mi a hobbija?, hova jár suliba/ mivel foglalkozik? ha csak ennyi minimális infó a birtokodban van akkor már könnyebben tudsz kontaktust teremteni
2016. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facebook kapcsolattartásra való, ott nem lehet ismerkedni!

Minden más oldal jó. Akkor nem lesz para.

Nem kell erőltetni, csak barátkozni-szórakozni... ha vevő rád, akkor úgyis találkoztok, és majd a talin lehet ez-az.


:)

2016. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"majd egyszercsak benyögte, hogy van barátja még mielőtt elhívhattam volna valahova. :/"

Ez csak a szokásos lekoppintós szöveg, élőben is sok lány alkalmazza. Akinek tényleg van barátja, az nem fog veled kedvesen beszélgetni, aztán hirtelen egyik pillanatról a másikra benyögni, hogy van valakije már. Irtó logikátlan, de inkább ezt mondják, ha valamiért már nem akarnak tovább ismerkedni veled.

2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!