Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hisztek abban hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy vannak olyan emberek akiknek egyszerűen "nem jut" pár?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 17:57
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
83%
Ja, és ide kérném Jimmy, Àtvirrasztott éjszakàk c. szàmàt.
2019. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Abban esetleg, hogy nem jut olyan, amilyen az ideálja vagy nem létezik olyan vagy az illető önhibájából esetleg önhibáján kívül az ideáljának nem ideálja.
2019. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
A párkapcsolatot két ember egymás között alakítja ki, de közel sem mondható természetesnek, hogy mindenki képes rá, szóval a kérdésre válaszolván nem hiszem, hanem tudom, hogy vannak olyan emberek akiknek egyszerűen nem lesz párkapcsolata.
2019. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hopsz, félre kattintottam és ki írtam a kérdést magyarázat nélkül... :D


Szóval: Az én életem az tényleg tipikusan egy tragédia story, én az az ember vagyok akinek kb sosem sikerült semmi, mindig is minimum 3 szor annyi szart kaptam mint jót, és ez nincs másképp párkapcsoalti téren sem. de gondolom ez pont azért van mert összeségében a szar életem hozza magával azt hogy nem is kellek senkinek. Félre értés ne essék, nem arról van szó hogy ne lenne munkám, vagy folyton bukdácsoltam volna az iskolában. Csak egyszerűen azok a dolgok amik másnak tök alapok és boldoggá teszik nekem sosem voltak. Sosem voltak igazi barátaim csak emberek akikkel züllöttem, a családom sem szeretett soha, a lányoktól sem volt ritka hogy "egy genetikai hulladék vagy" és hasonló szép bókokat kaptam amikor végigmentem a folyosón az iskolában csak mert kövér vagyok, ugyanúgy az általános iskola nagy részében napi szinten terroroizáltak és ki találtátok azt is azért ahogy kinézek.


Persze ez meg tette a hatását, középiskolába már úgy mentem hogy depressziós voltam és szociális szorongásom volt.

Azt hittem hogy a sulik meg a tini kor után majd minden jobb lesz, de itt vagyok már 20 évesen és semmi nem jobb, ugyanazt érzem mint az előtt, csak annyi hogy legalább pénzem van mert dolgozom, de sajnos mostmár az a minimális öröm sincs meg amit eddig az okozott ha vettem egy új telefont magamnak vagy valami, szóval mostmár tényleg nem okoz örömöt semmi, mindig közömbös vagy rossz hangulatom van és mindig magányos vagyok.


Már hosszú ideje csak annyit akarok hogy legyen egy párom aki szeret de kezdem azt érezni hogy egyes emberek egyszerűen akkora csődtömegek sokszor önhibájukon kívűl hogy a természtes kiválasztódás vagy hívjátok ahogy akarjátok úgy dönt hogy ez a hulladék még véletlenűl se szaporpdojon vagy csak szimplán ne verjen az Isten azzal senkit hogy vele legyen szóval esélyt sem adok neki erre, sosem lesz párja.


Előre leszögezem hogy a bunkó parasztok hozzászólásaira nem fogok reagálni.

2019. nov. 17. 18:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan olyan személlyel élnek, aki "jutott" nekik. Közel sem úgy van ám, hogy a párkapcsolatokban mindenki boldog, mindenkinek tetszik a párja.
2019. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, saját példa. 29 évesen még nem volt kapcsolatom a másik nemmel, barátaim sincsenek. Ha jutna nekem valaki, csak megtaláltuk volna ennyi idő alatt egymást. Ahol próbálkozok ismerkedni, ott csak az elutasítást kapom.
2019. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom, átérzem a helyzetedet, kívánom hogy valahogy mégis találj párt egyszer!
2019. nov. 17. 18:19
 8/27 anonim ***** válasza:
14%
Lefogytál azóta?
2019. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem, a fent leírtak miatt nincs hozzá lelki erőm.


Amennyiben azt tervezed erre írni hogy "akkor úgy kell neked" meg haosonlók akkor ne tedd mert nem vagyok kiváncsi több szar negetivitástra egyáltalán.

2019. nov. 17. 18:32
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

"mert nem vagyok kiváncsi több szar negetivitástra egyáltalán."


Miközben belőled meg csak úgy ömlik ugyanez, kérdező.

2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!