Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy komoly kapcsolatom ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsmond0202 kérdése:

Egy komoly kapcsolatom ért véget, azóta csak a munka, csak az edzés. Itt jön képbe az a probléma, ha elmegyek szórakozni szemérvetlenül, már kínosan tapadnak a nők, de egyszerűen, nem bírnak érdekelni. Nektek volt ilyen időszakoto az életetekben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. szept. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem volt ilyen időszakom.

Mit szeretnél; sajnáljunk vagy irigyeljünk?

2019. szept. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2019. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most panaszkodsz vagy dicsekedsz?
2019. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy meleg vagy. Arrébblibbennek.
2019. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt. De ha lesz időm, akkor megsajnállak. 🤣😂


Amúgy meg, ha nem mennél olyan helyre szórakozni, ahol látják, hogy csaj nélkül mész, akkor nem lenne ilyen problémád.


Amúgy meg egyenjogúság van, mindenki nyomulhat. 🤣😂

2019. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez általában engem is idegesít. Egy szolid, picit zárkózott, kedves lányt keresek. Külsőre is inkább az ilyen átlagos "szomszéd lány" típus jön be, némi szépség hibával (igenis szexi tud lenni), meg mindenféle mű hülyeség nélkül.

Erre folyton betalálnak a buta, felszínes, szilikon pcsák. És akkor ugye engem is felszínesek tartanak sokan, mert szóba állok velük (nem tudom bunkón elküldeni öket a francba) és ezért pl a társaságban lévő nekem tetsző nőknél esélyem sincs. Mert a rám tapadó felszínes pcsák alapján ítélnek meg. De nekme

2019. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érzed magad késznek még új kapcsolatra, ennnyi. Kell a magány is néha. :)
2019. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!