Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedéskor rájönni, hogy egy nő mennyire "háziasitható"?

Figyelt kérdés

Gondolom sok szavazást kapok ez után, de ettől még ilyen nőt keresnék, kinek mire van szüksége...


Olyan nőre vágyom, akinek a munkája egyáltalán nem fontos, sőt csak azért csinálja, hogy megéljen valamiből, ezért hosszú távon akár fel is adná a munkáját értem.

Ez alatt azt értem, hogy nem gold digger nőt keresek és nem is dughato takarítónőt, hanem én ezt így képzelem:

Iszonyú jól keresek a szakmából adódóan, sőt heti 2-3 nap szoktam otthonról is dolgozni, ami elég laza munkakör, néha fontos konferencia hivásaim vannak, de ezen kívül ráérek. Nagyon örülnék, ha olyan nővel élhetnék együtt, aki szintén sokat ráér, van olyan hobbija, amivel tud foglalkozni, én ezt esetleg támogatom is (akár saját bevételű üzletté és tudom emelni, ha olyan a hobbi, ez sem gond, de ha "pénz temető", az sem baj.)

Amikor dolgoznom kell örülnék, ha ő csinálná a házimunkát, boltba járást, főzést, esetleg kaja rendelést, néha meg elmennénk étterembe.

Amikor otthonról dolgozom, akkor is jó lenne, ha lenne néha közösen eltöltött idő, ilyenkor nyilván én is beszállok a házimunkába is, esetleg főzhetünk közösen valamit vagy ilyesmi.

Szóval szeretném, ha rugalmas tudna lenni a szabadideje, mert akkor pl bármikor dönthetünk úgy, hogy minden ok nélkül pl leugrunk a Balatonra vagy a hegyekbe, ha jó idő van, ha úgy alakul akár hétköznap.

Nekem van saját hobbi szobám és dolgozószobám a házban, ezt nyilván én tartom rendben mindig.


Csak komoly szándékú nő érdekel, aki szeretni tud és nem csak pénzért akar velem lenni, viszont elfogadja, hogy én vagyok a pénz kereső, ő pedig cserébe besegít nekem pár dologban.

Egyedül is képes vagyok egy háztartást fenntartani, ne értsen félre senki, ha pl beteg lenne én csinálnék mindent és még ápolnám is stb.

Persze nem várom el, hogy egész nap otthon gubbasszon, el tudnánk menni mindenfelé. És azt is megértem, ha néha különlétre vágyik, eljár barátnőkkel néha. Az sem zavarna, ha egyszer-egyszer a barátnőivel szeretne elmenni valahova, akár több napra is (ezt is tudnám gond nélkül finanszírozni), utána meg jól esne, ha boldogan mesélne róla milyen volt stb.


Olyan nőre vágyok, aki emellett törödő (én is az vagyok), fontos neki a család (pl ha megszületik a gyerek, akkor úgy tervezem első 2 évben mindketten otthon lennénk a gyerekkel).

Megbízható és sosem kéne attól tartanom, hogy megcsal, vagy ilyesmi én sem csináltam még ilyet soha életemben.


Hogy lehet ismerkedéskor rájönni, hogy erre ki vevő, nyilván nem kezdem azzal, hogy figyu, egy rakat pénzem van, nem akarod otthagyni a munkád?


2019. nov. 20. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ajánlom nagyanyámat, igaz, már 80 éves elmúlt...
2019. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1

Tudom, ez nem divat manapság, de én akkor is rosszul érzem magam, ha azért nem lehetek a barátnőmmel/élettársammal akkor sem, ha otthon vagyok hétköznap, mert nevetséges bérekért gürcölnie kell..

Ha valami tetszik a munkájában, szakmájában azt is lehet hobbi szintre emelni, nem muszáj szarért húgyért kidolgoznia a lelkét, hogy valami más (pl a főnöke nagyobb házat tudjon építtetni..)


Legtöbb szakmát vállalkozás szinten is lehet akár űzni, nagyon rugalmasan.

2019. nov. 20. 13:57
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Elveszti a függetlenségét.

Mindenre tőled kell pénzt kérnie, mint a gyereknek aputól, anyutól, te meg előbb-utóbb ezt majd a fejéhez vághatod.

És a legrosszabb, ha egyszer szétmentek, mi lesz vele?

Na, ezeken gondolkodj el először.

2019. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is csábító lehet egy ilyen ajánlat egyszerűen képtelen lennék ilyen szinten kiszolgaltatott lenni. Kicsit a stepfordi feleségek jutottak eszembe a dologról.

Szerintem találsz ilyen nőt, de ezt ne dobd be az első pillanatban, mert minden magára adó kisse amancipált intelligens 21. századi nő megszalad. Inkább okosan alakítsd kedvedre a dolgot.

Sok sikert.

2019. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Miből lenne nyugdíja, társadalombiztosítása?
2019. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Fogsz találni ilyen nőt Magyarországon, nagyon könnyen, mivel elég sokan keresnek eltartót, de hogy aztán mennyire leszel vele megelégedve... Benne van a pakliban, hogy csak jól ki leszel használva, mint valami élő malacpersely. Egyébként úgy ismered fel az ilyen nőket, hogy panaszkodnak vagy húzzák a szájukat a munkájukra, viszont szeretnek sok pénzt költeni, és elájulnak, mikor meghallják, hogy te milyen szuperül keresel.
2019. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ügyintézőként ismertem ilyen kitartott nőket, többség csalta a férjét nagy unalmában, aztán meg elváltak.
2019. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
70% Régebben néztem ilyen megcsalókat leleplező trash műsort, ott is általában a kitartott nők (vagy férfiak) voltak az elkövetők, mert valahonnan kellett visszaigazolás+unatkoztak.
2019. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát... álmodozni lehet... én is szoktam. Ez a "háziasítás" kifejezés kissé visszatetsző, de tudjuk be annak, hogy vicceltél.


Viszont feltűnt, hogy élettársról, barátnőről beszélsz. Most komolyan, anyagilag teljesen tőled függővé tennél egy nőt, de nem vennéd el feleségül? Nem azért, az én felfogásomban a házasság nem olyan fontos, csak feltűnt.


Nos, ahogyan leírod, az teljesen idillikus, csak hát a világ nem ilyen. Biztosan akad olyan lány, aki erre vágyik, de óriási felelőtlenség, ha valaki teljesen kiszolgáltatottá teszi magát. Akinek van egy csöpp esze, nem megy bele, bármilyen szépen hangzik is.

2019. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon csábító, mit mondjak tetszene az ilyen élet, akár elítélnek miatta akár nem. Viszont félnék tőle hogy ki lennék szolgáltatva teljesen, és megunott feleség lennék akit egyszer kitennének és mihez kezdenék két három gyerekkel, meg sok év munka nélkül, anyagi megtakarítások nélkül.
2019. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!